• تاریخ: 2014-12-06
  • شناسه خبر: 126
  • 768 بازدید

سیمین شهر هیچ مشکلی به غیر از آب شرب ندارد

دهها پارچه نوشته زرد رنگ با خط درشت( آب شرب ، آب شرب ) موجب تعجب و تاسف حجه الاسلام یو نسی دستیارویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی شد. به گزارش خبرنگار ساحل گمیشان ، حجه الاسلام یونسی دستیار ویژه رییس جمهور ...

ab10

دهها پارچه نوشته زرد رنگ با خط درشت( آب شرب ، آب شرب ) موجب تعجب و تاسف حجه الاسلام یو نسی دستیارویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی شد.

به گزارش خبرنگار ساحل گمیشان ، حجه الاسلام یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی صبح امروزبرای افتتاح محصول پنیر کارخانه  لبنیاتی میانکاله (آشوراده) به نمایندگی از رییس جمهور  به سیمین شهر آمد تا ضمن مراسم افتتاح در جریان مشکلات و خواسته های مردم از دولت تدبیر و امید قرار بگیرد.

وجود دهها پارچه نوشته با خط درشت (آب شرب ، آب شرب ) در طول مسیر رسیدن به کارخانه و حتی بر روی دیوار کارخانه گویای عمق قضیه و تاکید مردم سیمین شهر بر رفع هرچه سریعتر مشکل آب منطقه بود.

حجه الاسلام یونسی در جمع  نخبگان  خانواده شهدا و جانبازان و مسئولین گفت:آب شرب خواسته به حق و از حقوق اولیه مردم است و نباید در جایی که به نسبت سهم خوبی از میزان بارش را دارد و مجاور دریای خزر است ما مشکل تامین آب را داشته باشیم وی به مردم سیمین شهر وعده داد تا هرچه سریعتر این مشکل را بررسی و مرتفع کند.

آب سیمین شهر در ایام تابستان با قطعی طولانی مدت همراه و علاوه بر آن مردم منطقه از کیفیت آب ناراضی هستند و بارها این مشکل از طریق مردم و ائمه جمعه مطرح شده است ، امیدواریم این بار تدبیر دولت روحانی  قفل این مشکل مهم مردم را برای همیشه  باز کند .

منبع : ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست