• تاریخ: 2017-07-29
  • شناسه خبر: 23439
  • 251 بازدید

سرپرست راه و شهرسازی گلستان: مسیر مراوه تپه – خراسان شمالی کوتاه تر می شود

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از کم شدن فاصله بین استان های گلستان-خراسان شمالی با آغاز احداث و آسفالت محور قازانقایه-خراسان شمالی در شهرستان مراوه تپه خبر داد. به گزارش ارکین نیوز، مهندس حسین محب ...

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از کم شدن فاصله بین استان های گلستان-خراسان شمالی با آغاز احداث و آسفالت محور قازانقایه-خراسان شمالی در شهرستان مراوه تپه خبر داد.

به گزارش ارکین نیوز، مهندس حسین محبوبی در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی محور راه روستایی قازانقایه – خراسان شمالی، تصریح کرد: طول این پروژه ۱۶ کیلومتر است که ۳ کیلومتر از روستای گوک دره تا پست دره در سالهای گذشته آسفالت و ۱۳ کیلومتر باقی مانده آن احداث و آسفالت خواهد شد.

وی افزود: این پروژه دارای موافقنامه های استانی و ملی از سال ۹۳ است، عملیات اجرایی سالجاری آن شامل ترانشه برداری، تعریض، اصلاح شیب، زیر سازی و احداث دیوار و ابنیه فنی و در نهایت بیس و آسفالت است.

سرپرست راه و شهرسازی گلستان هدف از اجرای این پروژه را کوتاه شدن مسیر مراوه تپه به خراسان شمالی، رونق بخش اقتصادی و فرهنگی منطقه و همچنین عبور و مرور ایمن تردد کنندگان از این راه عنوان کرد.

محبوبی با بیان اینکه در سالجاری مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به پروژه فوق اختصاص یافته است، اظهار کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم، این پروژه تا ۶ ماه اول سال آینده به بهره برداری برسد.
ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست