• تاریخ: 2015-07-14
  • شناسه خبر: 6065
  • 1,280 بازدید

سرهنگ امیریان : شایعه کودک ربایی در آق قلا صحت ندارد

ارکین نیوز-در پی بروز شایعاتی در شهر اق قلا مبنی بر کودک ربایی در اق قلا و در ج ان در برخی سایتهای محلی ؛ فرماندهی نیروی انتظامی اق قلا صبح امروز در جمع خبرنگاران بلاخره به شایعات پایان داد و صحت کودک ربایی را تکذیب کرد. ...

آدم-ربایی (1)
ارکین نیوز-در پی بروز شایعاتی در شهر اق قلا مبنی بر کودک ربایی در اق قلا و در ج ان در برخی سایتهای محلی ؛ فرماندهی نیروی انتظامی اق قلا صبح امروز در جمع خبرنگاران بلاخره به شایعات پایان داد و صحت کودک ربایی را تکذیب کرد.

سرهنگ امیریان صبح امروز در نشست خبری که محل فرماندهی نیروی انتظامی اق قلا برگزار شده بود ٰ ضمن انتقاد از سایتهای محلی گفت برخی اخبار بار روانی برای جامعه دارد که از منتشر شدن اخبار حوادث و امنیتی باید از مرجع رسمی و موثق ذکر شود ، که سایتها و خبرنگاران در این مورد دقت لازم را داشته باشند.

بلند پایه ترین مقام انتظامی شهرستان اق قلا در مورد شایعات کودک ربایی گفت با توجه تحقیقات و بررسی هایی که از خانواده و پدر و کودک مدعی ؛ انجام پذیرفت مشخص گردید که قضیه صرفا ساخته و پرداخته ذهن این کودک ۱۲ساله جهت جلب توجه خانوا ده بوده است ٰ؛ که با داستان ساختگی و خیالی سعی در جلب توجه خانواده را داشته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست