• تاریخ: 2015-08-20
  • شناسه خبر: 7311
  • 957 بازدید

سرقت طلا بهانه قتل زن ۳۶ ساله در آق‎قلا

ارکین نیوز-سارقانی که با نیت سرقت طلا و جواهر از زن ۳۶ ساله، پس از قتل وی جنازه او را نیز دفن کرده و از محل متواری شدند، با هوشیاری پلیس دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در تاریخ پنجم مردادماه سال جاری، مفقو ...

ارکین نیوز-سارقانی که با نیت سرقت طلا و جواهر از زن ۳۶ ساله، پس از قتل وی جنازه او را نیز دفن کرده و از محل متواری شدند، با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در تاریخ پنجم مردادماه سال جاری، مفقود شدن خانمی ۳۶ ساله، توسط خانواده وی به پلیس شهرستان آ‎ق‎قلا گزارش شد.

این خانم که برای خرید از خانه خارج شده بود نمی‎دانست که چه سرنوشت شومی در انتظارش است و توسط افرادی سنگ‎دل طعم تلخ مرگ را می‎چشد.

پس از گزارش این مفقودی به پلیس، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آق‎قلا، تحقیقات فوری و شبانه‎روزی را در دستور کار خود قرار دادند.

با بررسی شماره‎های تماس مقتول، ماموران پلیس متوجه تماس‎های فردی به نام علی ۲۲ ساله شدند که دقایقی پس از خروج این خانم از خانه با وی تماس گرفته است.

بلافاصله پلیس تحقیقات از این فرد را آغاز کرد که پس از تناقض‎گویی‎های مختلف، ظن پلیس برای نقش داشتن و یا اطلاع داشتن وی از سرنوشت این بانوی ۳۶ ساله بیشتر شد تا در نهایت، علی که راهی جز اعتراف نداشت، به قتل این خانم اعتراف کرد.

علی در اعترافاتش به پلیس گفته است که مقتول را از گذشته می‎شناخته و می‎دانست که طلاهای زیادی را به همراه دارد و همیشه به عنوان زیورآلات از طلا استفاده می‎کند.

این متهم ۲۲ ساله در خصوص روز حادثه گفت که به همراه خواهرزاده‎اش نقشه سرقت از این خانم را کشیدند و با نیت سرقت طلا، وی را به خارج از شهر برده و قصد سرقت طلاها را داشته که پس از مقاومت این زن، وی را با چند ضربه چاقو به قتل رساندند.

علی و خواهرزاده‎اش که با نیت سرقت مرتکب قتل شده بودند، به قصد گمراه کردن پلیس و جلوگیری از دستگیر شدنشان، جنازه این خانم را در یکی از روستاهای شهرستان بندرترکمن دفن کرده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آق‎قلا در خصوص این واقعه در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، اظهار کرد: خواهرزاده علی به جرم سرقت توسط پلیس دستگیر شده و در فاصله وقوع حادثه تا کشف قتل در زندان بسر می‎برده و وی نیز با تائید اظهارات دایی‎اش به انجام قتل اعتراف کرده است.

علی امیریان تاکید کرد: در حال حاضر متهمان به همراه پرونده تکمیلی، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در خصوص کشف جسد این زن ۳۶ ساله نیز ابراز کرد: با هماهنگی مرجع قضایی، ماموران به همراه بازپرس پرونده، به محل اعلام شده از سوی متهمان رفته و با جست‌وجو، جسد مقتول را کشف کردند.

امیریان گفت: در حال حاضر جسر برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است.

  • ا.ش - 2015-08-20 در 6:11 ب.ظ

    چقدر آمار جرم و جنایت تو آق قلا زیاده ..
    :(

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست