• تاریخ: 2015-12-07
  • شناسه خبر: 11488
  • 455 بازدید

سرعت باد در کلاله ۹۴ کیلومتر ثبت شد

ارکین نیوز – بر اساس گزارش دریافتی از هواشناسی استان، وزش طوفان در بامداد روز جمعه به شدت ۹۰ کیلومتر در فرودگاه گرگان و در شهر کلاله به میزان شدت ۹۴ کیلومتر ثبت و درج شده است. پس از این رخداد جوی و بارش باران، گلست ...

ارکین نیوز – بر اساس گزارش دریافتی از هواشناسی استان، وزش طوفان در بامداد روز جمعه به شدت ۹۰ کیلومتر در فرودگاه گرگان و در شهر کلاله به میزان شدت ۹۴ کیلومتر ثبت و درج شده است.
پس از این رخداد جوی و بارش باران، گلستانی‎ها کاهش ۱۷ درجه‎ای دما و سونامی سرما را تجربه کردند.
براساس این گزارش ؛ ازساعت سه و ۴۵ دقیقه بامداد روز جمعه سیزدهم آذر طوفان شدیدی با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت تمامی سطح استان گلستان را در بر گرفت و به مدت یک ساعت این استان شمالی را درهم نوردید.
وزش شدید باد و بروز طوفان علاوه بر خانه‎های مسکونی، تاسیسات زیربنایی شبکه برق نیز در برخی مناطق دچار خسارت‎هایی شده و برخی از تیرهای برق دچار شکستگی و برخی از سیم‎های برق نیز دچار پارگی کامل شده‎اند.
امروز هم سرهنگ علی اصغر مهری در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این که مسیر گرگان به شاهرود در مسیر توسکستان مسدود است، اظهار کرد: این منطقه به دلیل بارش برف، کولاک و کاهش میدان دید از صبح مسدود است.

وی افزود: مسیر آزادشهر به شاهرود هم به دلیل کولاک، برف و کم شدن میدان دید مسدود بوده و دسترسی به آن از پاسگاه تیل آباد به شاهرود و برعکس امکان پذیر نیست.

وی با بیان این که مسیر گلستان به مشهد در قسمت بجنورد تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است، اظهار کرد: از رانندگان تقاضا داریم از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست