• تاریخ: 2015-07-09
  • شناسه خبر: 5870
  • 1,954 بازدید

با تدبیر فرماندار آق قلا مشکل ترانس برق مسکن مهر آق قلا حل شد

ارکین نیوز – براساس شنیده ها دیروز چهارشنبه ۱۷ تیرماه ماموران اداره برق شهرستان آق قلا قصد داشتند ترانس برق فاز یک مسکن مهر شهر آق قلا به دلایل نامعلومی تعویض کنند که با اعتراض مردمی روبرو شدند. براساس این گزارش که ...

80061231-2419746
ارکین نیوز – براساس شنیده ها دیروز چهارشنبه ۱۷ تیرماه ماموران اداره برق شهرستان آق قلا قصد داشتند ترانس برق فاز یک مسکن مهر شهر آق قلا به دلایل نامعلومی تعویض کنند که با اعتراض مردمی روبرو شدند.
براساس این گزارش که به سایت ارکین نیوز ارسال شده ؛ بعداز ظهر دیروز ساکنین فاز یک مسکن مهر متوجه شدند که اکیپ اتفاقات اداره برق آق قلا قصد جابجابی و تعویض ترانس برق را دارد که مردم بااعتراض و تجمع در محوطه مسکن مهر از تعویض ترانس جلوگیری کردند و در نهایت با تدبیر و هماهنگی فرماندار مشکل تعویض ترانس برق مسکن مهر حل شد.
گفته می شود ترانس این فاز کیفیت بهتری را داشته که به دلایل فنی اداره برق شهرستان قصد تعویض و نصب ترانسی به مراتب ضعیف تر در این مکان را داشته است.
شنیده ها حاکی از این است که حتی ماموران نیروی انتظامی و برخی از اعضای شورای شهر نیز در این حادثه حضور پیدا کردند.

  • حامد - 2015-07-10 در 10:29 ق.ظ

    اصلانم اینطورى نیست ولى متأسفم که مردم چقد کوتاه فکرند

  • مسکن مهر - 2015-07-10 در 3:13 ب.ظ

    حامد جان اگه اینطوری نیست پس چه جوریه
    من اهل مسکن مهرم قضیه همین جوری بوده و اداره برق ……………………،خواست ترانس های برق۱۶۰ را برداشته و ترانس۱۰۰بگذارد که به دستور فرماندار و با حضور شورای شهر و آگاهی و نیروی انتظامی شهرستان که ازصبح ساعت ۹شروع شده بود حدود عصر تمام شد واحتمالا قضیه ادامه دار شده و اداره برق داره رایزنی میکنه که تراسها روتعویض کنه و …………………. ضمنا اگه باور نمیکنی چند تا عکس هم واست بزارم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست