• تاریخ: 2015-05-15
  • شناسه خبر: 4039
  • 2,035 بازدید

سانحه رانندگی جان دو نفر را در کلاله گرفت

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان کلاله از جان باختن دو نفر در یک سانحه رانندگی در شهرستان کلاله خبر داد. مححمد رضا استیری با اعلام اینکه واژگونی یک خودرو باعث جان باختن دو سرنشین ان شد، گفت: این حادثه ساعت ۲۲ شب گذ ...

havades(1) (1)
ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان کلاله از جان باختن دو نفر در یک سانحه رانندگی در شهرستان کلاله خبر داد.

مححمد رضا استیری با اعلام اینکه واژگونی یک خودرو باعث جان باختن دو سرنشین ان شد، گفت: این حادثه ساعت ۲۲ شب گذشته در جاده روستای مالای شیخ گینک شهرستان کلاله رخ داد.

وی افزود: شدت ضربات وارده به سرنشینان این خودرو باعث جان باختن دو سر نشین شده بود و جسم بی جان آنها توسط اورژانس و آمبولانس پایگاه امدادی هلال احمر انتقال داده شدند.
کلاله خبر

#با سلام و خسته نباشید به مسولین اورژانس و هلال احمر و سایت مردمی کلاله خبر. حادثه شب گذشته، سقوط یک دستگاه خودروی پراید به دره عمیق واقع در ورودی روستای مالای شیخ گینگ لیک بود، که متاسفانه منجر به فوت دو تن از جوانان این شهرستان شد. این حادثه تلنگری بود به مسولین به لزوم نصب گارد ریل در این پیچ خطر ناک تا ورودی روستای مالای شیخ گینگ لیگ تا خطر سقوط به دره ای که در چند متری جاده قرار دارد کاهش پیدا کند. جا دارد از اهالی محترم روستای مالای شیخ به خصوص محله بهلکه تقدیر و تشکر شود که با اشنایی که از این دره داشتن. جسم بی جان سرنشینان را به بالای دره آوردند. و تحویل مسولین اورژانس و هلال احمر دادند.
کاربر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست