• تاریخ: 2016-06-17
  • شناسه خبر: 18627
  • 709 بازدید

سارق موتور سیکلت های گنبدکاووس دستگیر شد

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری سارقی که اقدام به سرقت موتورسیکلت از مجتمع های مسکونی این شهرستان می کرد، خبر داد و گفت: این سارق در دوران محکومیت خود و با استفاده از مرخصی ایام زندان، اقدام به ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری سارقی که اقدام به سرقت موتورسیکلت از مجتمع های مسکونی این شهرستان می کرد، خبر داد و گفت: این سارق در دوران محکومیت خود و با استفاده از مرخصی ایام زندان، اقدام به سرقت می کرد.

به گزارش هیرکان خبر، سرهنگ محمدعلی عسگری روز پنجشنبه درجمع خبرنگاران اظهار داشت: این سارق سابقه دار در زمانی که از زندان برای مرخصی می آمد، اقدام به سرقت موتورسیکلت و فروش آن به مالخر می کرد.
وی گفت: شناسایی و دستگیری این سارق پس از گزارش های مردمی مبنی بر سرقت موتورسیکلت از مجتمع های مسکونی، در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت که پس از سرنخ های کشف شده، سارق دستگیر شد.
سرهنگ عسگری اضافه کرد: این سارق سابقه دار که ۲۸ سال سن دارد، تاکنون به ۲۱ فقره سرقت موتورسیکلت ازمجتمع های مسکونی گنبدکاووس اعتراف کرده که تاکنون هشت دستگاه از موتورسیکلت های سرقت شده کشف و ضبط شده است.
وی تصریح کرد: دراین ارتباط یک مالخر نیز که ۲۷ سال سن دارد و ساکن یکی از روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس در نزدیکی شهرستان آق قلا می باشد، دستگیر شده است.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: این سارق سابقه دار، موتورسیکلت های سرقتی را که بین شش تا هفت میلیون ریال قیمت داشتند، با قیمت یک میلون و ۵۰۰ تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به مالخر می فروخته است.
سرهنگ عسگری از مردم گنبدکاووس بویژه شهروندانی که در مجتمع های مسکونی زندگی می کنند درخواست کرد، نسبت به مجهز کردن مجتمع مسکونی به وسائل حفاظتی از جمله دوربین مداربسته اقدام نمایند.
وی همچنین از شهروندانی که موتورسیکلت آنان در چند ماه اخیر به سرقت رفته نیز درخواست کرد به پلیس آگاهی گنبدکاووس مراجعه نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست