• تاریخ: 2015-12-04
  • شناسه خبر: 11363
  • 559 بازدید

ساخت بزرگترین بازار فروش و فراوری میگو استان در گمیشان + تصاویر

ارکین نیوز – مسئول ساخت پروژه پایانه شیلاتی و بزرگترین بازار فروش میگوی استان از آمادگی تحویل غرفه های فروش این مرکز در نوروز ۹۵ خبرداد. مهندس فرزاد ، مسئول ساخت پروژه پایانه شیلاتی گمیشان در گفتگو با خبرنگار ساحل ...

ارکین نیوز – مسئول ساخت پروژه پایانه شیلاتی و بزرگترین بازار فروش میگوی استان از آمادگی تحویل غرفه های فروش این مرکز در نوروز ۹۵ خبرداد.

مهندس فرزاد ، مسئول ساخت پروژه پایانه شیلاتی گمیشان در گفتگو با خبرنگار ساحل گمیشان گفت:پایانه شیلاتی گمیشان یا در اصطلاح محلی همان بازار ماهی فروشان با عقد قرارداد بخش خصوصی با شهرداری گمیشان با اعتبار ۴ میلیارد تومان آغاز شد و تعهد تحویل این پروژه ۱۸ ماهه است و تا نوروز ۹۵ بیش از ۵۰ درصد غرفه های فروش آن آماده بهره برداری می شود و تا ۱۴ ماهه دیگر کل پروژه آماده تحویل و بهره برداری می باشد.

فرزاد ادامه داد: پایانه شیلاتی گمیشان شامل ، ۷۴ غرفه فروش و یک رستوران کوچک و کارخانه یخ سازی و سردخانه و سالن فراوری می باشد و برای ۱۰۰ نفر به طور مستقیم و بیش از ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد می کند.

وی در پایان گفت: پایانه شیلاتی گمیشان بزرگترین مرکز فروش و صادرات میگو در استان است که مستقیما میگوها قیمت گذاری ، فراوری و به دیگر نقاط کشور و همچنین خارج از کشور صادر می شود.

———–

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست