• تاریخ: 2015-10-20
  • شناسه خبر: 9574
  • 1,054 بازدید

زمین به جای خانه های نشست کرده مسکن مهر کلاله!

ارکین نیوز – نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: به خانواده‌های تخلیه شده از مسکن مهر شهرستان کلاله، تا اواخر هفته، زمین مسکونی واگذار می‌شود. عبدالکریم رجبی در گفت‌وگو با خبرن ...

ارکین نیوز – نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: به خانواده‌های تخلیه شده از مسکن مهر شهرستان کلاله، تا اواخر هفته، زمین مسکونی واگذار می‌شود.

عبدالکریم رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کلاله اظهار داشت: ۷۲ واحد از ۴۸۰ واحد مسکن مهر شهرستان کلاله بر اثر نشست زمین غیر قابل سکونت تشخیص داده شده و تخلیه شده است.

وی افزود: از روز چهارشنبه این هفته براساس اولویت‌بندی به کسانی که تاکنون اقدام به تخلیه مسکن خود کرده‌اند به صورت رایگان زمین برای احداث واگذار می‌شود.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر دو خانواده به انتخاب خود محل ساخت را از زمین‌های تفکیک شده انتخاب خواهند کرد و به صورت مشترک در ۲ طبقه احداث خواهد شد.

رجبی افزود: این افراد می‌توانند از تسهیلات بانکی برای احداث منازل مسکونی بهره‌مند شوند.

وی درباره تسهیلات‌های مسکن مهر گذشته این خانواده‌ها نیز اظهار کرد: آن تسهیلات تا ۳ سال فرصت دارد اما به علت اینکه این خانواده‌ها نتوانسته‌اند از مسکن مهر ساخته شده استفاده کنند، تلاش داریم تا وام‌های قبلی آن‌ها توسط دولت تسویه شود.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از خانواده‌ها در واحدهای مسکن مهر نشست کرده هنوز سکونت دارند که از آنان تقاضا داریم که آنجا را تخلیه کرده و زمین مسکونی خود را دریافت کنند.
تبلیغات

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست