• تاریخ: 2016-09-18
  • شناسه خبر: 20576
  • 299 بازدید

رگبارهای پراکنده در گلستان/ برخواستن گرد و غبار در شرق استان

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی استان گلستان از وقوع رگبارهای پراکنده در سطح استان گلستان خبر داد و گفت: بر اثر وزش باد در ترکمنستان شاهد گرد و غبار در شرق استان هستیم. سیدمحمدرضا رضوی در گفتگو با مهر در رابطه با الگوهای پیش ...

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی استان گلستان از وقوع رگبارهای پراکنده در سطح استان گلستان خبر داد و گفت: بر اثر وزش باد در ترکمنستان شاهد گرد و غبار در شرق استان هستیم.

سیدمحمدرضا رضوی در گفتگو با مهر در رابطه با الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان اظهار کرد: وزش شدید باد در صحرای قره قوم ترکمنستان موجب برخواستن گرد و غبار شده و الگوهای جوی ما نشان جهت این گردو غبار به سمت استان ما بوده است.

وی افزود: اوج غلظت این گرد و غبار حوالی ساعت هشت صبح در شهرهایی همانند کلاله بوده و تا اواخر امشب از میزان این گرد و غبار کاسته می شود.

مدیرکل هواشناسی گلستان اظهار کرد: از اواسط امروز (یکشنبه) شاهد رگبارهای پارکنده و رعد و برق در سطح استان هستیم که تا صبح دوشنبه این شرایط ادامه دارد.

وی تصریح کرد: طبق الگوهای امروز از روز دوشنبه تا روز پنجشنبه آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش ملایم باد پیش بینی می شود.

رضوی افزود: در حال حاضر گرمترین شهر استان، گرگان با ۲۹ درجه سانتی گراد و خنک ترین شهر استان مینودشت با ۲۶ درجه سانتی گراد گزارش شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست