• تاریخ: 2015-11-23
  • شناسه خبر: 10914
  • 2,246 بازدید

روستای گری شهرستان آق قلا به ماشین آتش نشانی مجهز شد

ارکین نیوز – باتوجه به وقوع آتش سوزی ها و حوادث مختلف در ناحیه دهستان شیخ موسی و روستاهای تابعه گری دوجی،از جمله آتش سوزی های سالانه مزارع و کاه ها و غیره ،به درخواست و پیگیری شورای اسلامی و دهیاری گری دوجی یکدستگا ...

ارکین نیوز – باتوجه به وقوع آتش سوزی ها و حوادث مختلف در ناحیه دهستان شیخ موسی و روستاهای تابعه گری دوجی،از جمله آتش سوزی های سالانه مزارع و کاه ها و غیره ،به درخواست و پیگیری شورای اسلامی و دهیاری گری دوجی یکدستگاه ماشین آتش نشانی تخصیص داده شد.
دهیار روستای گری دوجی با بیان این مطلب گفت : با عنایت ویژه مسئولین محترم شهرستان آق قلا و استانداری استان گلستان، روستای گری دوجی به ماشین آتش نشانی مجهز گردید.
یعقوب گری اضافه کرد: ۱۰ درصد از اعتبار خرید این خودروی آتش نشانی توسط دهیاری گری دوجی تامین گردیده و مابقی آن توسط دفتر امور روستایی و استانداری گلستان به قیمت کلی ۱۹۷ میلیون تومان تامین اعتبار و در اختیار دهیاری روستای گری دوجی قرار داده شده است.
وی اضافه کرد : این ماشین آتش نشانی می تواند به کلیه روستاهای دهستان شیخ موسی خدمت رسانی نماید و به واسطه حداقل مسافت ۲۵ کیلومتر با نزدیکترین شهر در حداقل زمانی ممکن می تواند در هنگام وقوع حوادث در این ناحیه خدمت رسانی نماید.
دهیار این روستا در خصوص اولین ماموریت این ماشین آتش نشانی روستایی گفت: در پی آتش سوزی در نیزارهای روستای باغه شیخ موسی که در ۵ کیلومتری روستای گری دوجی واقع شده است طی عملیاتی سریع آتش سوزی در کمترین زمان ممکن مهار شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست