• تاریخ: 2016-10-30
  • شناسه خبر: 21159
  • 289 بازدید

راه اندازی خط پروازی تهران – گرگان – تهران توسط کیش ایر

ارکین نیوز-شرکت هواپیمایی کیش ایر اعلان کرد که از فردا دوشنبه خط پروازی تهران – گرگان – تهران را راه اندازی می کند. روابط عمومی کیش ایر امروز یکشنبه با ارسال گزارشی به خبرگزاری جمهوری اسلامی اعلان کرد که در پ ...

ارکین نیوز-شرکت هواپیمایی کیش ایر اعلان کرد که از فردا دوشنبه خط پروازی تهران – گرگان – تهران را راه اندازی می کند.

روابط عمومی کیش ایر امروز یکشنبه با ارسال گزارشی به خبرگزاری جمهوری اسلامی اعلان کرد که در پی برنامه این شرکت برای توسعه شبکه پروازی بویژه در خطوط داخل کشور؛ پروازهای مسیر تهران – گرگان – تهران با بهره برداری از هواپیمای MD را برقرار کرده است.

بر پایه این گزارش پروازهای کیش ایر در مسیر تهران – گرگان و برعکس به صورت روزانه با ظرفیت ۱۳۰ مسافر در تمام روزهای هفته بجز پنجشنبه برقرار شده است.

کیش ایر در زمان حاضر و به طور میانگین روزانه ۵۶ پرواز دارد در حالی که سال گذشته در همین مقطع زمانی عهده دار برقراری ۳۵ سورتی پرواز بوده است.
این گزارش حاکیست زمان پروازهای کیش ایر از تهران به گرگان صبح و عصر و قیمت بلیت بستگی به زمان تقاضا و متناسب با کلاس های مختلف پروازی بین ۱۱۳ تا ۱۷۹ هزار تومان است.

به گزارش ایرنا فرودگاه بین المللی گرگان در زمان حاضر به شهرهای تهران، مشهد، زاهدان، اهواز، آکتائو (قزاقستان) و نجف اشرف پروازهای روزانه و هفتگی دارد.

گرگان مرکز استان گلستان در فاصله ۴۰۰ کیلومتری تهران و ۵۷۵ کیلومتری مشهد از جمله مقاصد گردشگری کشورمان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست