• تاریخ: 2015-02-11
  • شناسه خبر: 1557
  • 1,635 بازدید

راهپیمایی ۲۲بهمن در آق قلا با شکوه خاصی برگزار شد

ارکین نیوز-مردم ولایتمدار و انقلابی آق قلا مثل سایر شهرهای کشورمان به خیابان‎ها آمدند تا عزت و سربلندی ایران را فریاد بزنند و همچون خاری بر چشم دشمنان این مرز و بوم باشند. بار دیگر یوم‎الله ۲۲ بهمن در نگارستان ایران به ب ...

1423713511_img_2401
ارکین نیوز-مردم ولایتمدار و انقلابی آق قلا مثل سایر شهرهای کشورمان به خیابان‎ها آمدند تا عزت و سربلندی ایران را فریاد بزنند و همچون خاری بر چشم دشمنان این مرز و بوم باشند.
بار دیگر یوم‎الله ۲۲ بهمن در نگارستان ایران به برگ زرینی پرافتخار در تقویم تاریخ ثبت شد و حضور باشکوه مردم در این شهرستان وصف‎ناشدنی بود که نه قلم یارای توصیف آن را دارد و نه دریچه دوربین‎ها می‎تواند این حضور بابصیرت را به تصویر بکشد.

مردم شهیدپرور شهر آق قلا از زن و مرد، پیر و جوان و کودک و نوجوان، علما و روحانیون، کسبه و بازاریان، فرهنگیان، دانشجو و دانش آموز، کشاورز و کارگر، کارمند و دیگر اقشار مردم با در دست داشتن پرچم ۳ رنگ چمهوری اسلامی و تصاویری از امام راحل و رهبری انقلاب و نیز پلاکاردهای مختلف، همچون سیلی خروشان به مسیر عزت و اقتدار خود ادامه دادند.

مردم انقلابی این شهرستان با سردادن شعارهای انقلابی همچون ‘الله اکبر خامنه ای رهبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر انگلیس و مرگ بر ضد ولایت فقیه، بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و آرمان های بلند آن به نمایش گذاشتند.

مردم حماسه‎ساز آق قلا با گام‎هایی استوار از اقشار مختلف مردمی امروز با شکوه هر چه تمام به میدان آمدند و یاس دشمنان را از خداوند مهربانی‎ها خواستار شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست