• تاریخ: 2015-11-10
  • شناسه خبر: 10345
  • 1,312 بازدید

راننده لودر واژگون شده در نوار مرزی مراوه تپه از مرگ نجات یافت

ارکین نیوز – فرمانده هنگ مرزی اترک و مرزبان درجه یک گنبدکاووس از نجات جان راننده ۶۰ ساله یک دستگاه لودر در منطقه مرزی آق پشت مراوه تپه درشرق استان گلستان خبر داد که بر اثر واژگونی لودر در زیر آن گیر کرده و به مدت ح ...

ارکین نیوز – فرمانده هنگ مرزی اترک و مرزبان درجه یک گنبدکاووس از نجات جان راننده ۶۰ ساله یک دستگاه لودر در منطقه مرزی آق پشت مراوه تپه درشرق استان گلستان خبر داد که بر اثر واژگونی لودر در زیر آن گیر کرده و به مدت حدود شش ساعت در این وضعیت باقی مانده بود.
سرهنگ علی احمدزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: براثر این حادثه که روز گذشته رخ داد، حسن همراه پور مشغول خاکبرداری اطراف یک دهنه چشمه در منطقه کوهستانی آق پشت برای تامین آب شرب پاسگاه مرزبانی بود که با واژگونی لودر مواجه می شود.
وی افزود: پس از واژگونی این ماشین خاکبرداری، نیمی از بدن راننده در زیر لودر گیر می کند و تا رسیدن نیروهای امدادی حدود شش ساعت دراین وضعیت باقی می ماند.
سرهنگ احمدزاده اضافه کرد: با آمدن نیروهای امدادی هلال احمر و برش بخش هایی از ماشین خاکبرداری، سر انجام راننده به صورت نیمه جان از زیر ماشین خارج و به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل می شود.
وی تصریح کرد: وضعیت عمومی حادثه دیده خوب است اما به خودروی خاکبرداری او خسارات زیادی وارد شده است.
هنگ مرزی اترک در استان گلستان مسئولیت حراست از مرزهای خاکی جمهوی اسلامی ایران با ترکمنستان به طول ۳۴۸ کیلومتر را در محدوده شهرستان های گمیشان، آق قلا، گنبدکاووس و مراوه تپه بر عهده دارد و مرزبانی درجه یک محسوب می شود.
شهرستان مرزی گنبدکاووس با افزون بر ۳۲۵ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و گمرک اینچه برون در مرز ایران و ترکمنستان در فاصله حدود ۹۰ کیلومتری شمال مرکز این شهرستان قرار دارد.
منبع: ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست