• تاریخ: 2015-11-18
  • شناسه خبر: 10751
  • 633 بازدید

رادمهر :متأسفانه ما فرصت ها را برای شناخت یکدیگر از دست می دهیم

ارکین نیوز – در پی انتشار دعوت یکی از اعضای گروه ماصلاحات توپوری برای نشست انتخاباتی فرهاد توماج ؛ عبدالغفار رادمهر یکی دیگر از کاندیداها به نحوه دعوت اعضای گروه از کاندیدای خاص اعتراض کردند . در متن اعتراضی دبیر ک ...

ارکین نیوز – در پی انتشار دعوت یکی از اعضای گروه ماصلاحات توپوری برای نشست انتخاباتی فرهاد توماج ؛ عبدالغفار رادمهر یکی دیگر از کاندیداها به نحوه دعوت اعضای گروه از کاندیدای خاص اعتراض کردند .
در متن اعتراضی دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان و نامزد انتخاباتی حوزه گرگان و آق قلا که در شبکه های اجتماعی منتشر شده ، آمده است :
با سلام و احترام؛
خدمت دوستان عزیز و همه بزرگوارانی که داعیه ” ماصلاحات توپاری ” را دارند و می خواهند که در آق قلا اجماع ایجاد نمایند تا یک نماینده برای اولین بار در مجلس شورای اسلامی داشته باشند و دغدغه های قومی و منطقه ای خود را مستقیمأ با زبان خودشان به حاکمیت اعلام نمایند.
اما اعلام درج همایش یکی از کاندیداهای احتمالی در گروه بدون هماهنگی با مدیر گروه و بقیه اعضای ماصلاحات توپاری کاری پسندیده نبوده و نیست!
…………..
لذا معتقدم, متأسفانه ما فرصت ها را برای شناخت یکدیگر از دست می دهیم ؛ در نشستی که بنده ترتیب دادم به جز چند نفر از دوستان، دیگر عزیزان اعضای گروه حضور نداشتند.
غرض از این عریضه این است که از شما بزرگواران انتظار بیش از این است که باید……
شایسته این است که پرس و جو شود کدامیک از کاندیداهای احتمالی “ماصلاحات توپاری” را قبول دارند و به آن تمکین خواهند کرد. دوستان ! مبادا اصل قضیه به فراموشی سپرده شود!..
در ثانی انتظار می رود که دوستان فقط به حرف های کاندیداهای احتمالی توجه نمایند و به دغدغه های قومی ، منطقه ای و ملی آنان بپردازند، و در آینده در مجلس ……فردا خود نماینده هاهستند که از حق و حقوق شهروندان دفاع خواهند کرد نه اطرافیان و حامیان آنها!
گفتنی ها زیاد است ولی فعلأ گذشتنی!.. و ان شااله در زمان مناسب …
عبدالغفار رادمهر، دبیر کمیته اقوام و مذاهب گلستان

  • رحمان قره باش - 2015-11-20 در 9:46 ب.ظ

    جناب. اقاى رادمهر سلام. این دعوت حضور فقط توسط یک نفرازاعضاى. گروه انجام داده شد خواشمند است. به کل گروه تعمیم داده نشود. ان هم از روى خیر خواهى. اراتمند رحمان قره باش

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست