• تاریخ: 2016-09-13
  • شناسه خبر: 20521
  • 702 بازدید

رئیس و هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس انتخاب شدند

ارکین نیوز-رئیس و اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در شرق استان گلستان با برگزاری انتخابات داخلی مجدد برای پیشبرد امور درآخرین سال فعالیت شوراهای شهر در دوره چهارم انتخاب شدند. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پا ...

ارکین نیوز-رئیس و اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در شرق استان گلستان با برگزاری انتخابات داخلی مجدد برای پیشبرد امور درآخرین سال فعالیت شوراهای شهر در دوره چهارم انتخاب شدند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، با رد انتخابات هیات رئیسه این شورا که ۹ شهریور ماه امسال برگزار شد، از سوی کمیته انطباق فرمانداری ویژه شهرستان، این انتخابات مجددا برگزار شد.
در انتخابات جدید، ۱۱ عضو شورای شهر گنبدکاووس با شش رای ‘ابراهیم عطالر’ را به عنوان رئیس جدید شورا برای سال چهارم فعالیت این نهاد در دوره چهارم انتخاب کردند.
در انتخابات ۹ شهریور اعضای شورا ‘شریف نافعی’ را با پنج رای به عنوان رئیس انتخاب کردند که کمتر از حد نصاب بود، وی در انتخابات اخیر نیز همان پنج رای را کسب نمود.
همچنین دراین جلسه، اعضای شورای شهر گنبدکاووس عبدالشریف آقپور را با شش رای به عنوان نائب رئیس شورا و محمد دردی آق آتابای و عبدالغفور یاپنگ غراوی هر دو را با ۱۱ رای به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم شورای اسلامی این شهر انتخاب کردند.
در این انتخابات اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس که ۲۱ شهریور برگزار شد، ‘احمد دستمرد’ معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه این شهرستان نیز حضور داشت.
بر اساس قانون شوراهای اسلامی، اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرها به مدت یکسال با رای اعضا انتخاب می شوند.
ابراهیم عطالر متولد ۱۳۵۱ گنبدکاووس دارای لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه تهران، فوق لیسانس معماری از دانشگاه گیلان و کارمند رسمی دفتر فنی استانداری گلستان و فرمانداری ویژه این شهرستان است.
شورای اسلامی شهر ۱۵۰ هزار نفری گنبدکاووس دارای ۱۱ نفر عضو است

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست