• تاریخ: 2015-12-17
  • شناسه خبر: 11882
  • 363 بازدید

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:اهل سنت ۱۱ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند

ارکین نیوز-رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اهل سنت ۱۱ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی پیش از ظهر امروز در مراسم نکو‎داشت شهدای اهل سنت شمال کشور که د ...

ارکین نیوز-رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اهل سنت ۱۱ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی پیش از ظهر امروز در مراسم نکو‎داشت شهدای اهل سنت شمال کشور که در دانشگاه‎ آزاد اسلامی گرگان اظهار کرد: حدود ۲۳۰ هزار شهید از ابتدای انقلاب اسلامی تقدیم این نظام شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان با فرهنگ ایثار و شهادت آشنایی ندارند، بر لزوم ترویج این فرهنگ تاکید کرد و افزود: دشمنان همواره اعلام کردند که فلان گزینه روی میز است، آنها نمی‎دانند که جوانان نظام اسلامی در کنار این انقلاب، رهبری و دولت ایستاده‎اند.

رئیس عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: موفقیت‎های امروز کشور و دولت ما در رابطه با مسائل هسته‎ای به واسطه خون شهیدان به دست آمده است.

دشمن هرکاری که می‎توانست برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام داد

شهیدی با بیان اینکه دشمن هرکاری که می‎توانست برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام داد، گفت: دانشمندان هسته‎ای ما را به شهادت رساند و ۱۲ سال ایران را متهم ساخت که به دنبال ساخت بمب هسته‎ای است.

وی افزود: حالا چطور شد که یک مرتبه دشمنان آمدند سر میز مذاکره با ایران نشستند و اکنون اعلام می‎کنند که در برنامه هسته‎ای ایران هیچ انحرافی وجود نداشته است.

وی گفت: دشمنان انقلاب ۱۰ سال بر علیه ایران تبلیغ و تحریم کردند و باید اندیشید امروز چطور شده که می‎گویند هیچ انحرافی در برنامه‎ هسته‎ای ایران مشاهده نشده است، بله این‎ها از افتخارات خون شهدا است.

وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید در نظام ایران اسلامی جاوید بماند، گفت: اکنون در کشور بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ جانباز قطع نخاعی وجود دارد که ۳۰ سال روی تخت‎های بیمارستان و یا ویلچر نشسته‎اند.

وی با بیان اینکه برخی واژه‎ها بین مسلمانان و غیر مسلمانان از قداست خاصی برخوردار است، یادآور شد: واژه شهید به معنی لغوی مقدس است چرا که شهدا برای عزت، دفاع از شرف مسلمانان و دین و قرآن به شهادت رسیده‎اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست