• تاریخ: 2016-10-02
  • شناسه خبر: 20776
  • 355 بازدید

رئیس اداره بهزیستی آق‌قلا:یک مرکز آموزشی و خدماتی مخصوص سالمندان در آق قلا وجود دارد

ارکین نیوز-همزمان با فرارسیدن دهم مهرماه روز جهانی سالمند، مراسم جشنی با حضور جمعی از مسئولین و همچنین سالمندان شهرستان آق‌قلا در سالن فرهنگی ورزشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق‌قلا برگزار شد. محمود امانیان ریس اداره بهز ...

ارکین نیوز-همزمان با فرارسیدن دهم مهرماه روز جهانی سالمند، مراسم جشنی با حضور جمعی از مسئولین و همچنین سالمندان شهرستان آق‌قلا در سالن فرهنگی ورزشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق‌قلا برگزار شد.

محمود امانیان ریس اداره بهزیستی شهرستان آق‌قلا در این مراسم ضمن ضروری دانستن فراهم نمودن امکانات برای سالمندان به خبرنگار ما گفت : در شهرستان آق‌قلا حدود ۴۰ هزار سالمند وجود دارد که برای رسیدگی به این عزیزان یک مرکز آموزشی و خدماتی مخصوص سالمندان در شهرستان وجود دارد.

وی افزود : سالمندان به‌عنوان افرادی باتجربه در هر خانواده باید تجارب مختلف خود در زندگی را به دیگران منتقل کنند و همواره احساس مفید بودن در جامعه داشته باشند.
showimage-2
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آق‌قلا خاطرنشان کرد : امروز نیز این مراسم باهدف قدردانی و تشکر از پدران و مادران ما برگزارشده تا بگوییم که ما آن‌ها را فراموش نکرده‌ایم و قدردان زحمات آنان هستیم/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست