• تاریخ: 2015-09-28
  • شناسه خبر: 8657
  • 1,179 بازدید

دیدار معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری گلستان از خانواده فرماندار بندرترکمن

ارکین نیوز-به گزارش روابط عمومی فرمانداری ترکمن ، طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان و چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی به منظور سرکشی از خانواده فرماندار شهرستان و اعلام آخرین وضعیت و احوال نازقلچ ...

ارکین نیوز-به گزارش روابط عمومی فرمانداری ترکمن ، طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان و چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی به منظور سرکشی از خانواده فرماندار شهرستان و اعلام آخرین وضعیت و احوال نازقلچی در منزل وی حاضر شدند.

در این دیدار آقای طهماسبی گفت از نخستین ساعات حادثه منا ستاد ویژه استان و شهرستانها را در راستای پیگیری مسائل و موارد مربوط به زائرین بیت الله الحرام استان تشکیل دادیم و چندین جلسه به همین منظور در استانداری و فرمانداریهای ترکمن، گمیشان و گنبد برگزار شده و لجظه به لحظه اوضاع و احوال کلیه زائرین استان را رصد و مورد پیگیری قرار دادیم و طی تماسهای متعددی که با مدیرکل حج و زیارت استان مستقر در مکه و سایر عوامل داریم جویای سلامت همه زائرین و مفقودین می باشیم.

معاون سیاسی استاندار اظهار داشت: مرتبا پیگیریهای لازم از سوی دکتر صادقلو استاندار محترم و این معاونت انجام می شود، چرا که پیگیری احوالات زائرین را وظیفه خود و همه باید تلاش کنیم که خانواده های زائرین عزیز را از نگرانی در بیاوریم.

1443445212_img_61571443445224_img_6154

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست