• تاریخ: 2016-06-10
  • شناسه خبر: 18439
  • 434 بازدید

دیدار فرماندار ، امام جمعه آق قلا با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستائی گلستان

ارکین نیوز- به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان گلستان حاجی آخوند میرزاعلی امام جمعه وآقای الیاس هیوه چی فرماندار و بخشداران شهرستان آق قلا با حضور در دفتر مدیرعامل این شرکت با ایشان دیدار و گفتگو نمودند. ...

ارکین نیوز- به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان گلستان حاجی آخوند میرزاعلی امام جمعه وآقای الیاس هیوه چی فرماندار و بخشداران شهرستان آق قلا با حضور در دفتر مدیرعامل این شرکت با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا در این دیدار ضمن تقدیر ویژه از زحمات مجموعه شرکت آبفار با تقدیر از وضعیت آبرسانی و تأمین آب شرب روستاهای شهرستان آق قلا، خواهان تسریع در روند اجرای پروژه های آبرسانی گردید.در این دیدار آخوند میرزاعلی امام جمعه شهرستان آق قلا نیز با تشکر از خدمات و زحمات شرکت آب و فاضلاب روستائی استان به جهت توجه به بخش آب شرب در روستاهای این شهرستان تقدیرنمود و برلزوم مصرف بهینه و درست از آب شرب با توجه به کمبود آب تأکید ویژه داشتند.
در این دیدار مهندس مهدی شکیبافر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت گزارش مبسوطی از روند پروژه های در حال اجرای شهرستان مذکور را ایراد نمود و گفت : خدمات رسانی به جامعه زحمتکش روستائی افتخاری بس عظیم برای ما بوده که مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستائی استان گلستان با تمام توان در جهت جلب رضایت مشترکین از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست