• تاریخ: 2016-08-31
  • شناسه خبر: 20260
  • 334 بازدید

دیدار عمومی مردم و مسئولین شهرستان آق قلا به مناسبت بزرگداشت هفته دولت

ارکین نیوز-همزمان ب هفته دولت،مردم شهرستان آق قلا با مدیران و مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی این شهرستان دیدارو گفتگو نمودند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان آق قلا،درملاقات عمومی مردم و مسئ ...

ارکین نیوز-همزمان ب هفته دولت،مردم شهرستان آق قلا با مدیران و مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی این شهرستان دیدارو گفتگو نمودند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان آق قلا،درملاقات عمومی مردم و مسئولین شهرستان که با حضور”الیاس هیوه چی” فرماندار و روسای دستگاه های دولتی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد جمعی از شهروندان مشکلات و درخواست های خود را با مدیران مربوطه در میان گذاشته و خواستار رسیدگی مسئولین شدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ملاقات مردمی مسئولین را خوب ارزیابی کرد و ضمن تاکید بر اهمیت ارتباط نزدیک مردم و مسئولین گفت: این دیدار موجب می شود مردم نسبت به مسولین احساس نزدیکی بیشتر داشته و علاوه بر بهره مندی از فضای معنوی مصلی نماز جمعه کسانی که به هر دلیل امکان دسترسی به روسای ادارات را ندارند بتوانند براحتی و بدون واسطه پیگیر رفع مشکلات خود باشند.
وی با بیان اینکه جمع کثیری از شهروندان به مسئولین مراجعه کرده و مشکلات خود را با آنان در میان گذاشتند خاطرنشان کرد: جلب رضایت مردم و همراهی آنان با مسئولین از بزرگترین سرمایه هایی است که مدیران بایستی توجه ویژه ای به این نکته داشته باشند.
1472366552_img_5588
فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد:در نظام اسلامی مردم نقش بسزایی دارند و مدیران نیز جدا از بدنه مردم نیستند لذا توجه به درخواست ها و پیشنهادهای مردم و کسب رضایت حداکثری آنان مهم ترین وظیفه دولتمردان تدبیر و امید است که این امر با ارتباط مستقیم محقق می شود.
“هیوه چی”به فعالیت دستگاههای اجرایی در شهرستان اشاره کرد و افزود: با تعامل خوب و سازنده ای که در بین مسئولین و مدیران شهرستان وجود دارد موجب شده تا شاهد رشد،پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهرستان باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست