• تاریخ: 2016-12-14
  • شناسه خبر: 21747
  • 327 بازدید

دیدار رئیس مجلس با نماینده ولی فقیه در گلستان

ارکین نیوز-رئیس مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار کرد. علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در اولین روز سفر خود به گلستان به همراه دیگر مسئولان استانی با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی دیدار کرد. آیت ...

ارکین نیوز-رئیس مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار کرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در اولین روز سفر خود به گلستان به همراه دیگر مسئولان استانی با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی دیدار کرد.

آیت اله نور مفیدی در این دیدار گفت: ما هم زبان مردم و هم زبان نظام هستیم و باید هن به خواسته های مردم گوش کنیم و هم مشکلات نظام را برای مردم تبیین کنیم.

رییس مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار با بیان اینکه مشکل بزرگ امروز کشور اقتصادی است افزود: با بحث اقتصادی نباید برخورد سیاسی خورد کرد و اگر امروز فقر و حاشیه نشینی در کشور وجود دارد باید با وجدان کشور هوشیارانه به این موضوع نگاه کرد

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات اقتصادی باید خرج هزینه ها را کم کنیم و بستر سازی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی انجام دهیم.

در این دیدار استاندار گلستان، نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس و برخی مدیران و مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

فردا رئیس مجلس، با آیت الله میبدی مدیر حوزه علمیه رضویه گرگان دیدار و سپس در گلزار شهدای گرگان حضور یافته و پس از آن در اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان گلستان سخنرانی می‌کند.
باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست