• تاریخ: 2016-02-01
  • شناسه خبر: 14074
  • 2,043 بازدید

دکتر منصور گرکز این بار مهمان مردم روستاهای قلعه جیق و میزاعلی یلقی بود

ارکین نیوز-۲۵ روز مانده به انتخابات تب و تاب نامزدهای انتخاباتی ترکمن حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا روز به روز بیشتر می شود. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این میان دکتر گرکز مثل سایر کاندیداها نشستهای خود را بیشتر کرده و ...

ارکین نیوز-۲۵ روز مانده به انتخابات تب و تاب نامزدهای انتخاباتی ترکمن حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا روز به روز بیشتر می شود.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این میان دکتر گرکز مثل سایر کاندیداها نشستهای خود را بیشتر کرده و آخرین نشست خود را در روستاهای قلعه جیق و میزاعلی یلقی برگزار نموده است…

وی در جمع مردم و روحانیون این روستا به مشکلات اقتصادی موجود در منطقه و همچنین توجه به توسعه پایدار شهرستان اشاره ای نمود و افزود:انشاا… مردم با حضور خود در پای صندوق های رای ۷ اسفند برگ زرین دیگری را در ایران اسلامی رقم خواهند زد.

این استاد دانشگاه افزود: رشد اقتصادی و افزایش شاخص های معیشتی از برنامه های مهم می باشد که توجه بیشتر مسئولین و پیگیری های لازم را می طلبد.

دکتر گرکز مسئول اولیه راه اندازی دانشگاه آزاد آق قلا،رییس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد علی آباد،مدیر گروه تحصیلات تکمیلی دکترا و کارشناسی ارشد علوم و تحقیقات،رییس هیئت مدیره سازمان مدیریت صنعتی استان گلستان ونماینده جامعه حسابداران رسمی ایران در شورای مالیاتی استان گلستان است.

تعریف بیش از صد مقاله معتبر علمی و پژوهشی در مجلات ایرانی و خارجی،سخنران چهار کنفرانس بین المللی در کشورهای مالزی،ترکیه وسنگاپور
استاد پروازی مقطع دکترا و ارشد در دانشگاههای علوم تحقیقات تهران،اصفهان،کرمانشاه و سایر دانشگاههای کشور وکارشناس رسمی دادگستری نیز از دیگر سوابق وی می باشد.
IMG_20160201_072814
IMG_20160201_072820

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست