• تاریخ: 2016-01-27
  • شناسه خبر: 13892
  • 398 بازدید

دهکده تفریحی و توریستی و سنتی «جیران سیر » در دهه فجر افتتاح می شود

ارکین نیوز – امانگلدی ضمیر، فرماندار گمیشان امروز (۷ بهمن) در نشست با ستاد خبری فجر که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، گفت: دهکده تفریحی و توریستی و سنتی «جیران سیر » گمیشان برای معرفی ظ ...

ارکین نیوز – امانگلدی ضمیر، فرماندار گمیشان امروز (۷ بهمن) در نشست با ستاد خبری فجر که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، گفت: دهکده تفریحی و توریستی و سنتی «جیران سیر » گمیشان برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان کلنگ زنی و بخشی از آن هم به بهره برداری می رسد.
وی همچنین به برگزاری مسابقات بین المللی کشتی گورش در گمیشان اشاره و بیان کرد: مسابقات بین المللی کشتی ترکمنی گورش با حضور ۲ تیم از کشور ترکمنستان، یک تیم از کشور آذربایجان و یک تیم از کشور گرجستان، ۲ تیم ملی از جمهوری اسلامی و یک تیم از شهرستان گمیشان در این مسابقات که روز ۱۶ بهمن ماه برگزار می شود.
ضمیر تاکید کرد :رویکرد ما در برگزاری برنامه های این ایام، زمینه سازی برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و انتخابات ۷ اسفندماه است.
به نظر می رسد شهرستان گمیشان با آغاز زودهنگام کلنگ زنی و بهره برداری بخشی از دهکده تفریحی و توریستی و سنتی «جیران سیر » گمیشان می خواهد گوی سبقت جذب مسافر را از دهکده توریستی آق قلا بگیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست