• تاریخ: 2015-11-15
  • شناسه خبر: 10599
  • 491 بازدید

دهه ۶۰ و ۷۰ ؛یاد شور و هیجان انتخابات در آق قلا

ارکین نیوز– یکی از کاربران اهل ذوق و انتخاباتی سایت اولکامیز ارسال مطلبی جالب ، خاطرات فعالیت ها و هیجانات و رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ در آق قلا را دوباره زنده کردند. به گزارش الکا ...

ارکین نیوز– یکی از کاربران اهل ذوق و انتخاباتی سایت اولکامیز ارسال مطلبی جالب ، خاطرات فعالیت ها و هیجانات و رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ در آق قلا را دوباره زنده کردند.

به گزارش الکامیز،در آن دوران رقابت دو کاندیدای گرگانی چپ و راست قندهاری – علوی به مانند دو تیم پرطرفدار فوتبال ، پرسپولیس و استقلال گرم و داغ بود. این نوشته خاطره انگیز را که به بیش از ۲۵ سال قبل برمی گردد با هم مرور می کنیم :

باز هم علوی صد درصد. زمان چه زود میگذرد. واقعا هم چه زود گذشته است. یاد آن روزهایی که حاج خلیل باچه شور ونشاطی در انتخابات تلاش میکرد. با او خاطرات خوبی بیاد دارم …

مرحوم حاجی تکاور ، کاکا قره جه ، حاج اقای مدنی ، محمد جرجانی قارقی چه زحماتی برای کاندیدای خود زحمت می کشیدند.

واقعا چه شور وهیجانی برپا میکردند و مردم را به پای صندوق های رای می کشاندند.

مدتی از این شهر دور بودم و دوستان فوق را کم زیارت میکنم . هرچند علاقه وافری دارم که درهیجانات انتخابات آستین ها را بالا بزنم و یاد دوران جوانی را دوباره طی کنم.

ولی درد کمر وپا و دشواریهای زندگی مرا ازاین وقایع شیرین دور کرده است ولی هروقت نام حاج خلیل یا اقای محمد جرجانی را می شنوم یاد تلاشهای ان زمان انان میافتم و در دلم خودم برانان درود میفرستم ..

یقین دارم انان در ایجاد شور وشوق برای انتخابات تجربیات فراوانی دارند.

نمی دانم در این دوره حاج خلیل از چه طیفی حمایت میکند و یا اقای جرجانی به حمایت کدام کاندید استین ها را بالا میزنند ولی یقینا انان از دوستان راستی هستند باتوجه به اینکه در این دوره جلسات گروه مصلحت توپاری برگزار شده واشخاصی به سرپرستی این گروه تعیین شده اند دوست دارم این عزیزان دران گروه حضور داشته باشند و پنجاه درصد تلاش خودشان را برای راهی کردن یک ترکمن به مجلس کوتاهی نکنند.

هرچند به سجایای اخلاقی انان واقفم و میدانم که انان دوست دارند یک ترکمن به مجلس برود.

در اینجا ضمن ادامه و وفاداریشان به افکارشان. خواستار همسویی با گروه مصلحت توپاری هم باشند واز تجربیات خود برای مصلحت توپاری کوتاهی نفرمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست