• تاریخ: 2016-10-31
  • شناسه خبر: 21178
  • 262 بازدید

دمای هوا در گلستان ۱۶ درجه کاهش می یابد/خطر طوفانی شدن دریا

ارکین نیوز-رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی گلستان از کاهش ۱۶ درجه‌ای دما در این استان خبر داد و گفت: اخلال در تردد جاده‌های کوهستانی و آب‌گرفتگی برخی معابر دور از انتظار نخواهد بود. محمود محمدقلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار م ...

ارکین نیوز-رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی گلستان از کاهش ۱۶ درجه‌ای دما در این استان خبر داد و گفت: اخلال در تردد جاده‌های کوهستانی و آب‌گرفتگی برخی معابر دور از انتظار نخواهد بود.

محمود محمدقلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با الگوهای پیش‌یابی در سطح استان گلستان اظهار کرد: بررسی آخرین اطلاعات پیش‌یابی هواشناختی نشان می‌دهند که استان گلستان تا ظهر روز چهارشنبه تحت تأثیر سامانه کم‌فشار قرار داشته و این سامانه در بعضی ساعات باعث افزایش ابر، بارش‌های خفیف و پراکنده و همچنین پدیده مه گرفتگی خواهد شد.

وی از نفوذ سامانه سرد بارشی از بعدازظهر چهارشنبه به استان خبر داد و افزود: این سامانه از سمت غرب به استان نفوذ کرده و موجب وزش باد شدید، طوفانی شدن دریا، افزایش ابر و بارندگی متناوب می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: با ورود این سامانه دمای هوا بین ۱۴ تا ۱۶ درجه سلسیوس کاهش می‌یابد و برودت هوا در نواحی مرتفع موجب ریزش برف و پدیده مه گرفتگی خواهد شد.

وی بابیان اینکه این شرایط تا غروب پنجشنبه در استان فعال است، اظهار کرد: طی این مدت اخلال در تردد جاده‌های کوهستانی و آب‌گرفتگی برخی معابر دور از انتظار نخواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست