• تاریخ: 2016-01-14
  • شناسه خبر: 13258
  • 354 بازدید

دمای هوا در استان گلستان ۱۲ درجه کاهش می یابد

ارکین نیوز-در اطلاعیه هواشناسی که روز پنجشنبه به ایرنا مرکز گلستان نمابر شد، آمده است: الگوهای پیش یابی هواشناختی نشان می دهد که شرایط جوی استان تا ظهر فردا با تقویت جریانات جنوبی مواجه خواهد بود که پی آمد آن علاوه بر پا ...

ارکین نیوز-در اطلاعیه هواشناسی که روز پنجشنبه به ایرنا مرکز گلستان نمابر شد، آمده است: الگوهای پیش یابی هواشناختی نشان می دهد که شرایط جوی استان تا ظهر فردا با تقویت جریانات جنوبی مواجه خواهد بود که پی آمد آن علاوه بر پایداری هوا افزایش نسبی دما می باشد و طی این مدت در نواحی شرقی گاهی وزش باد نسبتا شدید رخ می دهد.

بر پایه این گزارش با نفوذ امواج سامانه ناپایدار از ظهر فردا تا روز شنبه ۲۶ دی ماه ۹۴ افزایش ابر، گاهی بارندگی و در نواحی کوهستانی ریزش برف و مه آلود پیش بینی می شود ضمن این که وزش باد شدید هم در ابتدای ورود سامانه در برخی از نقاط استان گلستان دور از انتظار نیست.

این گزارش حاکیست متعاقب این رخ دادهای جوی دمای هوا در روز شنبه ۲۶ دی ۱۲ درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت.

همچنین گزارش ایرنا به نقل از سامانه هواگوی گلستان حاکیست دمای هوای مرکز استان /گرگان/ در زمان انتشار این خبر مقارن ساعت ۱۶ عصر پنجشنبه ۲۲ درجه سانتی گراد و وضعیت جوی آن صاف و آرام است.

بیشینه و کمینه دمای استان گلستان نیز طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۲۳ و ۲ درجه سانتی گراد و بیشینه و کمینه رطوبت هوا به ترتیب ۹۴ و ۶۱ درصد بوده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست