• تاریخ: 2016-08-14
  • شناسه خبر: 19936
  • 371 بازدید

دمای هوای گلستان کاهش می باید/احتمال بارندگی در ارتفاعات

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از خنک شدن هوا خبر داد و گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه برای مناطق کوهپایه ای رگبار پراکنده پیش بینی می شود. سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیشبینی در سطح استان گلستان گفت: روز یکشنب ...

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از خنک شدن هوا خبر داد و گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه برای مناطق کوهپایه ای رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیشبینی در سطح استان گلستان گفت: روز یکشنبه دمای هوا بین یک تا دو درجه خنک می شود و وضعیت بهتری را نسبت به امروز (شنبه) از لحاظ دمایی پیش بینی می کنیم.

وی افزود: روز دوشنبه به سبب جریانات خنک منطقه ای که منطقه ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد ضمن افزایش ابر در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی برای بعدازظهر و شب رگبارهای پراکنده را در بخش های کوهپایه ای و کوهستانی استان پیش بینی می کنیم.

مدیرکل هواشناسی گلستان اظهار کرد: سه شنبه علاوه بر مناطق کوهپایه ای برای برخی از مناطق استان هم رگبارهای پراکنده پیش بینی می شود اما این وضع گذراست و مجددا از روز چهارشنبه تاآخر هفته جو نسبتا آرامی داریم.

رضوی افزود: در گرمترین ساعت گنبد با ۴۰ درجه گرمترین و علی آباد کتول در خنک ترین ساعت صبح با ۲۳ درجه سانتی گراد خنک ترین شهر استان گزارش شده است/گلستان۲۴

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست