• تاریخ: 2015-06-07
 • شناسه خبر: 4673
 • 1,003 بازدید

دعوای دسته جمعی در بندرترکمن یک جوان ۱۹ ساله را به کام مرگ کشاند

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن از مرگ جوان ۱۹ ساله در یک نزاع دسته جمعی و دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد. سرهنگ حسین گلوی فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن در تشریح جزییات این قتل گفت: چند شب گذشته ...

Golestanema8
ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن از مرگ جوان ۱۹ ساله در یک نزاع دسته جمعی و دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

سرهنگ حسین گلوی فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن در تشریح جزییات این قتل گفت: چند شب گذشته در راستای تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ با موضوع نزاع و درگیری در یکی از خیابان‌های شهرستان بندرترکمن، ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از مراجعه به محل درگیری، مطلع شدند که این حادثه ۳ مجروح داشته و مجروحان توسط عوامل امدادی به مرکز درمانی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن تصریح کرد: در ادامه پیگیری ماموران، پزشک معالج مجروحان در بیمارستان اعلام کرد که یکی از مجروحان که پسری ۱۹ ساله بوده، به دلیل شدت جراحات وارده در ناحیه قفسه سینه که توسط شی تیزی این جراحت وارد شده بود، جان خود را از دست داد.

سرهنگ گلوی با اشاره به اینکه ماموران در محل حادثه یک دستگاه موتورسیکلت سوخته را کشف کردند، تاکید کرد: پس از بهبودی یکی از مجروحان و اخذ اظهارات وی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری ضارب وارد مرحله جدیدی شد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با استفاده از فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی، در نهایت متهم ۲۸ ساله را عصر روز گذشته شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن اظهار داشت: متهم در تحقیقات تکمیلی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و همچنین علت وقوع این درگیری نیز عدم توانایی ضارب در کنترل رفتار تشخیص داده شده است.

سرهنگ گلوی خاطر نشان کرد: پس از تکمیل شدن پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شد./ باشگاه خبرنگاران

 • ا.ش - 2015-06-07 در 5:11 ب.ظ

  بیا اینم از این. ما ترکمنا به جای اینکه هوای همدیگه رو داشته باشیم، فقط بلدیم همدیگه رو تیکه و پاره کنیم. حقیقت تلخه ولی باید گفت . همش عقده ای ، همش از تخم کینه ، همش عرق و مشروبات که معلوم نیست از کجا نشات میگیره …
  خوار و ذلیل شدیم ما ترکمن ها …
  آبرو نذاشتن این جوانای ترکمن برای ما اوغوز ها

 • مارال - 2015-06-08 در 12:47 ب.ظ

  موافقم ا.ش

 • طاهر - 2015-06-14 در 1:47 ب.ظ

  ریشه مشکل داره
  ریشه هم به خانواده برمیگرده
  ریشه ی خودخانواده هم کرم خورده باشه چه بدتر.خانواده ی که به تربیت فرزندش بی مسئولیت وبی ملاحظه باشه بایدم این اتفاق توجامعه ما پیش بیاد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست