• تاریخ: 2016-09-22
  • شناسه خبر: 20607
  • 366 بازدید

درگیری پس از مراسم عروسی منجر به قتل یک نفر و زخمی‌شدن ۳ نفر شد/ انگشت‌های قاتل قطع شد

ارکین نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گفت: درگیری پس از مراسم عروسی در بخش داشلی برون گنبدکاووس منجر به قتل یک نفر و زخمی‌شدن ۳ نفر شد. علی احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: پس از مراسم عروسی امرو ...

ارکین نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گفت: درگیری پس از مراسم عروسی در بخش داشلی برون گنبدکاووس منجر به قتل یک نفر و زخمی‌شدن ۳ نفر شد.

علی احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: پس از مراسم عروسی امروز در روستای قیزلر بخش داشلی‌برون گنبدکاوس، ۴ جوان متأثر از مصرف مشروبات الکلی، با هم درگیری لفظی پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این افراد از حالت طبیعی خارج بودند هنگام درگیری لفظی به سه‌راهی روستای قولاق بورتا از توابع مرزی دهستان کرند رسیده و درگیری لفظی منجر به درگیری و نزاع می‌شود که جوان ۱۸ساله به‌نام “ا.ک.” به قفسه سینه فردی به‌نام “م.آ.” ضربات چاقو وارد می‌کند که فرد سوم به‌نام “س.خ.” ۱۹ساله به کمک دوستش می‌آید که فرد “ا.ک.” به شکم وی نیز چند ضربه چاقو می‌زند که وی در دم فوت می‌کند.

فرمانده هنگ مرزی اترک افزود: پس از این اتفاق نفر بعدی به‌نام “ل.ن.” وارد درگیری می‌شود که موفق به خلع سلاح سرد ضارب شده و در این حین ضارب که همان قاتل بوده ۲ انگشت خود را از دست می‌دهد.

وی تصریح کرد: “ل.ن.” پس از خلع سلاح “ا.ک.” با موتور به روستا قولاق بورتا رفته و شورا را از این درگیری باخبر می‌کند که رئیس شورا و مردم به صحنه جنایت آمده و پاسگاه قولاق بورتا در جریان قتل قرار می‌گیرد.

سرهنگ احمدزاده اظهار داشت: با کمک مأموران هنگ مرزی و اورژانس ۱۱۵ مراوه‌تپه مجروحین و مقتول به بیمارستان مطهری گنبدکاوس منتقل و مقتول پس از کالبدشکافی توسط پزشک قانونی به سردخانه بیمارستان پیامبر اعظم(ص) منتقل و سپس تحویل خانواده وی شد.

وی اظهار کرد: مجروحین و قاتل در بیمارستان مطهری تحت عمل جراحی قرار گرفته و زیر نظر مأموران قرار داشته و بستری هستند.

فرمانده هنگ مرزی اترک تصریح کرد: “ل.ن.” نیز دستگیر شد و تحقیقات لازم به عمل آمده و پس از بازسازی صحنه به مرجع قضایی تحویل شد و پرونده برای تکمیل و تعداد ضربات وارد به مقتول در دست بررسی است.

انتهای پیام/*
R41471/P1384

به اشتراک بگذارید:
http://tn.ai/1192820

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست