• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19905
  • 1,428 بازدید

درخواست ساکنین مسیر محل شنا بندر ترکمن از مسئولین شهر

ارکین نیوز-طی درخواستهای عاجزانه یکی از ساکنین مسیر محل شنای بندرترکمن(همسایه های سنگ فروشی میرابی درمسیر محل شنا)خواستار درج مشکل محله شان در سایت خبری ارکین آن هم به این امید که از این طریق لاقل به گوش مسئولین برسدو ما ...

ارکین نیوز-طی درخواستهای عاجزانه یکی از ساکنین مسیر محل شنای بندرترکمن(همسایه های سنگ فروشی میرابی درمسیر محل شنا)خواستار درج مشکل محله شان در سایت خبری ارکین آن هم به این امید که از این طریق لاقل به گوش مسئولین برسدو ما نیز قبول کردیم:

مشکل ساکنین این منطقه ازشمال بندرترکمن :

ازنداشتن تیر برق و گاز رنج میکشند.با بررسیهایی که از نزدیک انجام دادیم, ساکنین این منطقه از اقشار کم درآمد و کارگر جامعه هستند و از مسئولین بندرترکمن جناب نورقلی پور نماینده منتخب مردم و از شهردار محترم خواسته ای جز پیگیری کاشت تیربرق و گاز را ندارند.طبق گفته های ساکنین, چندین بار درخواست کاشت تیربرق و گاز را به شهرداری و فرمانداری داده اند ولی هنوز جواب قانع کننده ای دریافت نکرده اند.

ما ساکنین انتهای ساحل ۳۳ بندرترکمن به نمایندگی از طرف این اقشار کم درآمد از مسئولین زحمتکش و دلسوز بندرترکمن(اعضای محترم شورا و شهردار وفرماندارو نماینده محترم وسایر مسئولین) خواستار پیگیری حداقل حقوق شهروندی این عزیزان هستیم و خواهشمندیم که اقدامات لازم را در زمینه رفاه و آسایش شهروندان و توزیع عادلانه خدمات اجتماعی را مبذول فرمایند. و روح امید و نشاط را با کلید” تدبیر و امید” در سال اقدام و عمل , به این ساکنین ارمغان بیاورند.
همچنین از نماینده محترم بندرترکمن و فرماندار و شهردار محترم بندرترکمن خواهشمندیم مسیر محل شنا(از فلکه امام خمینی) آسفالت و چراغانی شود.چون که آینده روشنی را با توسعه زیرساختهای محل شنا برای این منطقه متصور شد. با توسعه زیر ساختهای محل شنا و با کشیدن آسفالت از مسیر فلکه امام خمینی به سمت محل شنا , بی شک شکوفایی اقتصادی و اشتغال ساکنین در این مسیر را به ارمغان خواهد آورد ودر نهایت نیز باعث توسعه اقتصادی شهر بندرترکمن خواهد شد.
“ساکنین ساحل۳۳بندرترکمن”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست