• تاریخ: 2015-03-21
  • شناسه خبر: 2628
  • 2,038 بازدید

خانم سوقی : مجوز میدان بزرگ ماهی بندرترکمن صادر نشد

ارکین نیوز – ولی پور – سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرترکمن، گفت: بازار ماهی فروشان بندرترکمن با بیش از یکهزار غرفه در زمین های بدون سند احداث شد، که فروش این غرفه ها و صدور مجوز میدان بزرگ ماهی بندرترکمن عملی ن ...

khanom-soghi
ارکین نیوز – ولی پور – سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرترکمن، گفت: بازار ماهی فروشان بندرترکمن با بیش از یکهزار غرفه در زمین های بدون سند احداث شد، که فروش این غرفه ها و صدور مجوز میدان بزرگ ماهی بندرترکمن عملی نشد.
زبیده سوقی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار یاپراق، افزود: بودجه سال ۹۳ شهرداری نیز با اعتباری معادل ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان مصوب شد که ۲ میلیارد تومان آن باید از محل فروش غرفه های این بازارچه تامین می شد.
وی، با انتقاد از نحوه ارایه لایحه بودجه از سوی شهردار به صحن شورا تصریح کرد: شهردار قبل از ارایه بودجه باید تمامی شرائط زمین های مذکور اعم از فروش و واگذاری را بررسی می کرد.
سوقی، با اشاره اینکه عدم پیگیری جهت اخذ سند از سوی شهرداری برای زمین های مذکور در سال گذشته نتیجه ای در برنداشت، افزود: به همین دلیل امکان برگزاری مزایده و واگذاری غرفه ها وجود ندارد و عملاً شهرداری بندرترکمن با کسری بودجه در این زمینه مواجه شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرترکمن، اضافه کرد: علاوه برعدم فروش غرفه های بازار ماهی و کسری بودجه در شهرداری، متاسفانه مجوز میدان بزرگ ماهی بندرترکمن هم صادر نشد.
وی، همچنین با انتقاد از عملکرد شهردار بندرترکمن به خبرنگار یاپراق گفت: در ابتدای سال واحد طرح و برنامه ریزی با حضور اعضای شورا و شهردار طرح جمع آوری زباله و پساب با استفاده از دستگاه لجن کش را مصوب کرد.
سوقی، افزود: هم اکنون با گذشت بیش از ۱۰ ماه از تصویب این طرح در چهره نظافت شهری تغییری ایجاد نشده و دستگاه لجن کش نیز در گوشه حیاط شهرداری بلااستفاده مانده است.
وی، در پایان اظهار کرد: واحد طرح و برنامه ریزی در شهرداری بسیار فعال و پویا بود و برنامه های خوبی را نیز برای پیشرفت شهر طراحی کرده بود که با عدم استقبال شهردار تعطیل شد.

منبع : هفته نامه یاپراق ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
04

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست