• تاریخ: 2016-02-14
  • شناسه خبر: 14654
  • 940 بازدید

حضور سالار عقیلی در افتتاح زیرگذر گرگان /تصاویر

ارکین نیوز-سالار عقیلی هنرمند کشورمان امروز در مراسم افتتاح زیرگذر شهید صیاد شیرازی گرگان حاضر شد و به این مناسبت به اجرای کنسرت پرداخت. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عصر امروز زیرگذر شهید صیادشیرازی شهر گرگان به عنوا ...

ارکین نیوز-سالار عقیلی هنرمند کشورمان امروز در مراسم افتتاح زیرگذر شهید صیاد شیرازی گرگان حاضر شد و به این مناسبت به اجرای کنسرت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عصر امروز زیرگذر شهید صیادشیرازی شهر گرگان به عنوان چهارمین تقاطع غیرهمسطح و سومین زیرگذر در این شهر، با حضور استاندار گلستان، مسئولان استانی و شهرستانی و شهروندان این شهر افتتاح و مورد بهره‎برداری قرار گرفت.

اما این مراسم در نوع خود منحصر به فرد و دارای حواشی جالب توجه بود که از نظرتان می‎گذرد.

*از ساعت‎ها قبل از آغاز ویژه برنامه افتتاح این پروژه، چندین هزار نفر از شهروندان گرگانی در محل برگزاری مراسم حاضر شدند که در طول برنامه جمعیت حاضران نزدیک به ۱۶ هزار نفر می‎رسید.

بر اساس اعلام قبلی از سوی شهرداری گرگان، این مراسم افتتاح با اجرای کنسرت سالار عقیلی خواننده محبوب کشورمان که اهل شهرستان کردکوی استان گلستان است، برگزار شد و در این مراسم سالار عقیلی غریب به ۶ قطعه موسیقی خود را اجراء کرد.

*حضور کارکنان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با لباس‎های فرم یکسان برای انتظامات مراسم از جلوه‎های ویژه این مراسم بود و شاید مردم این شهر تابه‌حال ماموران آتش‎نشانی را با این فرم لباس مشاهده نکردند.

*بر اساس چینش صندلی‎های موجود در محل برگزاری مراسم، ۳ قسمت برای حضور شهروندان و میهمانان تعیین شده بود که شدت حضور جمعیت و عدم توانایی نیروهای شهرداری گرگان برای کنترل رفت و آمدها باعث شد باوجود ارسال دعوتنامه جایگاه ویژه برای میهمانان ویژه مراسم، بسیاری از آنها نتوانستند در محل تعیین شده استقرار پیدا کنند و با مشکلات فراوان مواجه شدند.
13941124000885_PhotoL
13941124000886_PhotoL
13941124000889_PhotoL

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست