• تاریخ: 2015-11-30
  • شناسه خبر: 11241
  • 500 بازدید

حاج عبدالحی آخوند میزاعلی:استان گلستان رنگین کمان اقوام ایرانی است

ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی گفت:استان گلستان با توجه به تکثر قومیت، رنگین کمان اقوام ایرانی است در حقیقت جمهوری اسلامی به اقوام به عنوان یک فرصت نگاه کرده و از طرفی اقوام نیز مخصوصا در استان گلستان مردم ترکمن ص ...

ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی گفت:استان گلستان با توجه به تکثر قومیت، رنگین کمان اقوام ایرانی است در حقیقت جمهوری اسلامی به اقوام به عنوان یک فرصت نگاه کرده و از طرفی اقوام نیز مخصوصا در استان گلستان مردم ترکمن صحرا همواره در خدمت نظام و یار و یاور نظام بوده اند و از آرمانهای نظام و وطن دفاع کرده‌اند.

وی در گفتگوی اختصاصی با انسجام ملی گفت:قوم ترکمن معمولا با تفاهم و همکاری صمیمانه با همه اقوام و مذاهب همراه بوده و تا به امروز با همدیگر تعامل خوبی داشته اندو در همه صحنه ها، مراسمها، همایشها در کنار هم حضور فعال دارند.

امام جمعه آق قلا افزود: اهل سنت و برادران تشیع نگاهی وحدت بخش و دوستانه و برادرانه طبق متن قرآن کریم” همه مومنان با یکدیگر برادر هستند” و خدا را شاکریم که مسلمان هستیم و ما ترکمنها نیز همه را به عنوان برادر دینی نگاه ‌می‌کنیم و در عمل هم همکاری نزدیک و صمیمانه داریم.

این روحانی برجسته ترکمن وحدت کلمه و اتحاد در این استان را مثال زدنی دانست و اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت کریمه ، وحدت کلمه ای که در این استان قرار دارد بیش از پیش شده و این وحدت در استان گلستان نمادی برای سایر استان ها و حتی بلاد های اسلامی دیگر است.

وی در بخش دیگر صحبتهای خود به خدمات قابل مشهود دولت تدبیر و امید اشاره کرد ویاد آور شد:در دولت تدبیر و امید با بهبود نسبی برخی از شاخص ها در این حوزه مواجهیم و به عنوان مثال شاخص انتصاب در سطح فرمانداری از ۲ به ۴ فرماندار ارتقا یافته است و در سمتهای مختلف دیگری نیز این بهبود نسبی قابل مشاهده است هر چند باز جا دارد که با نگاهی بازتر کار شود که امیدواریم با اجرایی شدن وعده های رییس جمهور یکی پس از دیگری این کاستی های موجود در این زمینه هم مرتفع شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست