• تاریخ: 2017-10-30
  • شناسه خبر: 24299
  • 332 بازدید

جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید منتقل می شود

ارکین نیوز- شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از انتقال بازار هفتگی (جمعه بازار) این شهر به مکان جدید از روز جمعه پیش رو خبر داد و گفت: برای آماده سازی مکان جدید بازار هفتگی گنبدکاووس درمجموع هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ...

ارکین نیوز- شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از انتقال بازار هفتگی (جمعه بازار) این شهر به مکان جدید از روز جمعه پیش رو خبر داد و گفت: برای آماده سازی مکان جدید بازار هفتگی گنبدکاووس درمجموع هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از منابع مالی شهرداری هزینه شده است.

منصور طعنه گنبدی روز دوشنبه گفت: احداث سه چشمه سرویس بهداشتی که دو چشمه آن ویژه آقایان و یک چشمه ویژه خانم ها می باشد و جدول کشی و زیرسازی خیابان ها از جمله اقدامات انجام شده در جمعه بازار فعلی است.

وی افزود: مکان جدید جمعه بازار ظرفیت ۱۲۰۰ غرفه را دارد که ۴۰۰ غرفه بیشتر از مکان فعلی می باشد و از خیابان ها و زمین های خالی اطراف آن نیز می توان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کرد.

وی افزود: مکان جدید جمعه بازار در بلوار یاس واقع در انتهای محله چای بویین و در غرب مکان فعلی این بازار واقع است که در ادامه به خیابان ۳۰ متری مقداد و بلوار امامزاده متصل می شود.

طعنه گنبدی اضافه کرد: طول مکان جدید جمعه بازار حدود دو هزار متر به عرض ۳۰ متر است که به جز خیابان ۳۰ متری مقداد که هفت متر عرض آن آسفالت شده بقیه خیابان ها آسفالت و قابل استفاده برای کسبه و شهروندان است.

شهر گنبدکاووس باافزون بر ۱۵۰ هزار نفر جمعیت و ۲۸ کیلومتر مربع دومین شهر بزرگ استان گلستان است و بازار هفتگی آن در روز جمعه یکی از پررونق ترین بازارهای هفتگی این استان محسوب می شود که در آن مایحتاج عمومی مردم شامل انواع میوه و تره بار، حبوبات، پوشاک و سایر نیازهای روزانه مردم عرضه می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست