• تاریخ: 2015-10-21
  • شناسه خبر: 9584
  • 431 بازدید

جلسه مهرماه اعضای خیرین سلامت شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-حاج حکیم موحد ریاست شورای خیرین سلامت هدف از تشکیل این جلسه را بررسی فعالیتهای پیمانکار و روند ساخت درمانگاه تخصصی ودیالیز و نیز برنامه ریزی درجهت رساندن ساخت بخش دیالیز به مهلت تعیین شده بیان نمود. ایشان از ت ...

ارکین نیوز-حاج حکیم موحد ریاست شورای خیرین سلامت هدف از تشکیل این جلسه را بررسی فعالیتهای پیمانکار و روند ساخت درمانگاه تخصصی ودیالیز و نیز برنامه ریزی درجهت رساندن ساخت بخش دیالیز به مهلت تعیین شده بیان نمود.

ایشان از تقبل سه میلیارد ریال از طرف خانواده مرحوم آل جلیل جهت ادامه ساخت درمانگاه ، تقدیر و تشکر ویژه ای داشت. وی تاکید کرد مبلغ یک میلیارد ریال از مبلغ فوق الذکر به حساب شورای خیرین سلامت آق قلا واریز ومابقی آن طی یکی دوماه آینده واریز خواهد شد .

رییس خیرین سلامت شهرستان آق قلا بیان داشت: با این حرکت خداپسندانه خانواده مرحوم آل جلیل طبق اساسنامه مجمع خیرین سلامت استان نام پروژه درمانگاه تخصصی و دیالیز به اسم همسر مرحوم حاج آقی آل جلیل نامگذاری خواهد شد .

حاج حکیم موحد در ادامه به کندی کار ساخت درمانگاه تخصصی و دیالیز اشاره نمود و عامل اصلی آن را تغییرات در نقشه ساختمان دانست و تاکید کرد: عدم نظارت ویژه برنقشه تهیه شده باعث هزینه مجدد در امرتخریب وساخت درمانگاه گشته و جدای از آن باعث کندی کار شده که ما نتوانستیم طبق توافق قبلی با دانشگاه بخش اول آن که مربوط به واحد دیالیز می باشد را در اول مهرماه به افتتاح برسانیم .

وی این تغییرات در نقشه را یکی از عواملی دانست که پیمانکار درحال کار از این فرصت استفاده کرده و در برخی موارد باکوتاهی وکند کاری ساخت درمانگاه را پیش ببرد که دراین مورد برخورد مناسب با پیمانکار انجام شده است .

رییس شورای خیرین سلامت آق قلا از پیگیریهای خود مبنی براخذ نهایی پروانه ساختمان اشاره کرد و افزود:از کل مبلغ هزینه اخذ پروانه که معادل حدود سیصد میلیون ریال می باشد مبلغ یکصدوپنجاه میلیون ریال آن توسط دانشگاه علوم پزشکی و مابقی را نیز با کسب نظر آرای اعضای شورای خیرین سلامت پرداخت می شود تا تا ریاست بیمارستان بتوانند در اسرع وقت نسبت به اخذ امتیازات آب و برق به ساختمان درمانگاه تخصصی و دیالیز اقدام کند.
مجمع خیرین سلامت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست