• تاریخ: 2015-11-15
  • شناسه خبر: 10576
  • 482 بازدید

جلسه اتاق فکر مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار گردید

ارکین نیوز- به منظور هم اندیشی در راستای توسعه شهرستان ،جلسه اتاق فکر مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا با حضوراسماعیل آرخی بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا،کاظمی پور مشاور جوان فرماندار و گروه مشاوران جوان فرمانداری شهرس ...

ارکین نیوز- به منظور هم اندیشی در راستای توسعه شهرستان ،جلسه اتاق فکر مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا با حضوراسماعیل آرخی بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا،کاظمی پور مشاور جوان فرماندار و گروه مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزارگردید.

اسماعیل آرخی نقش امروز جوانان را در ایجاد،خلاقیت و کارآفرینی مهم دانست و افزود:بهترین انگیزه ای که در کارآفرینی باعث می شود جوانان از خلاقیت خود در زمینه نوآوری استفاده کند ایجاد کسب و کار و نیاز به ایجاد اشتغال می باشد.

بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا اظهار داشت:دنیای اقتصادی امروز تفاوتهای آشکاری با گذشته دارد و واحدهای اقتصادی که دیروز در جایگاه یک بنگاه اقتصادی نقش تعیین کننده داشتند جای خود را به نوع آوری،ابداع و خلق محصولات جدید دادند..

وی توسعه اقتصادی دنیای امروز را بر پایه نوآوری،خلاقیت و دانش محوری دانست و تصریح کرد:داشتن اعتماد به نفس،عمل گرایی و فرصت شناسی از مهمترین ویژگیهای کار آفرینان می باشد.
روابط عمومی فرمانداری آق قلا
1447573795_img_18871447573829_img_1890

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست