• تاریخ: 2016-11-06
  • شناسه خبر: 21254
  • 391 بازدید

جستجوبرای یافتن زن گم شده در مراوه تپه هچنان ادامه دارد

ارکین نیوز- مسئول تجهیزات ومربی غواصی ونجات غریق جمعیت هلال احمر گلستان گفت: جستجوی همه جانبه برای یافتن زن گم شده از اهالی روستای قره گل شرقی شهرستان مراوه تپه همچنان ادامه دارد. حسین بیکی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ...

ارکین نیوز- مسئول تجهیزات ومربی غواصی ونجات غریق جمعیت هلال احمر گلستان گفت: جستجوی همه جانبه برای یافتن زن گم شده از اهالی روستای قره گل شرقی شهرستان مراوه تپه همچنان ادامه دارد.

حسین بیکی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح اقدامات انجام شده برای یافتن زن مفقود شده گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، عملیات جست و جو به روش های مختلف در حال انجام است.

وی افزود: در روز شنبه، جستجو باقایق به وسیله نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر و جستجوی زمینی نیز توسط نیروهای هلال احمر و نیروهای مردمی از روستاهای منطقه از نقطه احتمالی مفقود شدن زن روستایی ، تا پایین دست مسیرجریان آب رودخانه اترک وحواشی آن انجام گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های کلاله ومراوه تپه که از سه روز پیش عملیات جستجوی زن ناپدید شده را با هماهنگی مدیر عامل هلال احمر گلستان پیگیری کرده است، نیز گفت: در این عملیات مسیرها و مکان های احتمالی با بهره گیری ازامکانات و تجهیزات لازم به صورت جدی مورد جستجو قرار گرفت.

ابراهیم زورقی افزود: این عملیات از صبح یکشنبه با استفاده از دو گروه امدادی ومردمی تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

زن ناپدید شده با حدود ۵۰ سال سن از اهالی روستای قره گل شرقی ، روز پنجشنبه گذشته برای عزیمت به منزل یکی از همسایگان، ازخانه خارح شده و تاکنون خبری از وی در دست نیست.

روستای قره گل شرقی از توابع بخش مرکزی شهرستان مراوه تپه در کیلومتر ۳۵ جاده مراوتپه به گنبد ودر مجاورت آرامگاه مختومقلی فراغی قرار دارد.
شهرستان مراوه تپه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه شرق استان گلستان و هم مرز با کشور ترکمنستان قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست