• تاریخ: 2015-06-02
  • شناسه خبر: 4556
  • 713 بازدید

جایگاه CNG شهرداری آق قلا همچنان بسته است

ارکین نیوز – پس از ماه ها تعطیلی جایگاه CNG شهرداری ،ایوب گرکز نایب رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا در وب سایت شخصی خودش امروز ۱۲ خرداد نوید بازگشایی مجدد این جایگاه را داده بود . ولی مشاهدات خبرنگار ارکین نیوز حاکی ا ...

b_0_0_16777215_10_images_2141015902
ارکین نیوز – پس از ماه ها تعطیلی جایگاه CNG شهرداری ،ایوب گرکز نایب رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا در وب سایت شخصی خودش امروز ۱۲ خرداد نوید بازگشایی مجدد این جایگاه را داده بود .
ولی مشاهدات خبرنگار ارکین نیوز حاکی از این قضیه است هنوز احتمالا مشکلاتی فراتر از توافق احتمالی شهرداری جهت بدهی وجود دارد که علی رغم وعده نائب رئیس شورای شهر آق قلا بازگشایی جایگاه شهرداری محقق نشده است.
همچنین زمزمه هایی از اعتراض کارگران CNG شهرداری در خصوص عدم واریز طلب و حقوق ماهیانه خودشان به گوش می رسد که هنوز حل نشده و تلاش های صورت گرفته به ثمر نرسیده است.
البته براساس گزارش نایب رئیس شورای شهر آق قلا ؛ با توجه به بدهی سنگین دو پیمانکار سابق جایگاه CNG شهرداری آق قلا به اداره گاز و تخلفات پیمانکار این جایگاه ؛ اعضای شورای شهر و شهرداری جهت باز نمودن این جایگاه تلاشهای زیادی انجام دادند و با مدیران و مسئولین استانی جلسات متعددی برگزار کردند که نهایتاً با پرداخت ۲۲۰ میلیون تومان بعنوان علی الحساب قرار بود این جایگاه از امروز فعالیت مجدد خود را آغاز کند.
البته شایعات متعددی در خصوص اهمال واحد حقوقی شهرداری در خصوص بستن قرار داد محکم که تضمین کننده تمامی جوانب با پیمانکاران قبلی باشد به گوش می رسد که امیدواریم در قرارداد جدید با شرکت فعلی با حساسیت بیشتری بسته شده باشد.

  • ازیر - 2015-06-02 در 1:04 ب.ظ

    اینجا اونجا همه جا خدای ادعا ایوب ……..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست