• تاریخ: 2015-10-03
  • شناسه خبر: 8932
  • 811 بازدید

جان‎باختگان فاجعه منا یک‌شنبه در گلستان تشییع می‎شوند

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از تشییع متمرکز استانی جان‎باختگان فاجعه منا در روز یک‌شنبه به صورت متمرکز در شهرستان گرگان خبر داد. علی‎اصغر طهماسبی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس ضمن تسلی ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از تشییع متمرکز استانی جان‎باختگان فاجعه منا در روز یک‌شنبه به صورت متمرکز در شهرستان گرگان خبر داد.

علی‎اصغر طهماسبی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس ضمن تسلیت فاجعه دردناک و غم‎انگیز منا به مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار گلستان خصوصا خانواده‎های داغدار اظهار کرد: مراسم تشییع جان‎باختگان حادثه منا به احتمال زیاد فردا به صورت متمرکز در شهرستان گرگان برگزار می‎شود، شهرستان‎های گنبدکاووس و بندرترکمن نیز مراسم تشییع برگزار می‎شود.

وی تصریح کرد: شهرستان‎های گنبدکاووس و بندرترکمن بیشترین فاجعه انسانی را از استان گلستان در سرزمین وحی داشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در خصوص ورود پیکرهای جان‎باختگان حادثه منا به استان گلستان افزود: قطعا امروز مراسم تشییع جنازه را در استان گلستان نخواهیم داشت، بر اساس برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته، جنازه‎هایی که تحویل کشور شدند برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شده تا مجوزهای لازم برای تدفین اخذ شود.

فردا به صورت متمرکز استانی مراسم تشییع در شهرستان گرگان برگزار می‎شود

طهماسبی بیان داشت: تعدادی از مفقودان حادثه منا تشخیص هویت شدند و مابقی افراد نیز پس از انتقال به پزشکی قانونی و سیر مراحل لازم این اتفاق صورت خواهد گرفت.

وی از عموم مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان گلستان خواست تا در مراسم تشییع جان‎باختگان حادثه منا که فردا به صورت متمرکز استانی در شهرستان گرگان برگزار می‎شود حضور پیدا کنند.

طهماسبی با اشاره به اینکه بی‎کفایتی دولت عربستان موجب تألم شمار زیادی از مسلمانان جهان شد، گفت: عدم برنامه‎ریزی صحیح موجب بروز فاجعه تلخ در سرزمین وحی شده است و آل‎سعود باید نسبت به این مسئله پاسخگو باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست