• تاریخ: 2015-12-04
 • شناسه خبر: 11366
 • 3,141 بازدید

توماج سوژه اصلی گروه های تلگرامی آق قلا

ارکین نیوز – این روزها فرهاد توماج پای ثابت گروه های تلگرامی شهر آق قلا است و انتشار دو خبر از ایشان در این گروه ها باعث واکنش های زیادی در بین مخالفان و موافقان وی شده است . هفته گذشته انتشار خبری مبنی بر حضور فره ...

ارکین نیوز – این روزها فرهاد توماج پای ثابت گروه های تلگرامی شهر آق قلا است و انتشار دو خبر از ایشان در این گروه ها باعث واکنش های زیادی در بین مخالفان و موافقان وی شده است .
هفته گذشته انتشار خبری مبنی بر حضور فرهاد توماج و درج عکسی که توماچ بهمراه دو کاندیدای اصلاح طلب در حال ادای احترام به مقام شامخ شهدای نودیجه در مراسم بزرگداشت شهدای این شهر باعث سوء برداشت های فراوانی در فضای مجازی شد.
انتشار خبر و عکس این مراسم در سایت گلستان ما و به دنبال آن انتشار لحظه ای آن در سایت ارکین واکنش های زیادی را در بین کاربران بوجود آورد .
سایت ارکین نیوز به جهت سوء برداشت تعدادی از کاربران از این سایت اقدام به حذف خبر و عکس این مراسم کرد .
خبری که کاربران می توتنستند با نگاه مثبت به قضیه نگاه کنند و جدا از سوء برداشت ها ، عکس العمل توماچ در راستای ادای احترام به شهدای نودیچه قلمداد کنند.
امروز نیز انتشار عکسی از حضور فرهاد توماج در نماز جمعه اهل سنت گرگان باعث بروز واکنش های در فضای تلگرامی شد و به نوعی مانور تبلیغات انتخاباتی دانستند.
اما بایستی گفت آنچه که امروز در فضای تلگرامی شهر آق قلا مشاهده گردید نشانه بد اخلاقی انتخاباتی است و هواداران کاندیداها یک اصل مهم را فراموش کردند که انتخابات چند ماه دیگر با تمامی حساسیت ها و کشمکش های سیاسی و اجتماعی تمام می شود و آنچه باقی می ماند کدورت هایی هست که در ایام انتخابات بین دوستان ، آشنایان پدید آمده است.
امیدواریم به قول فرماندار محترم شهرستان آق قلا ” آخرت خود را به دنیای خودمان نفروشیم “

 • مهران - 2015-12-04 در 9:11 ب.ظ

  بهتر بود زمانی که اون خبر و می خواستین روی سایت قرار بدین کمی توضیح هم میدادین که باعث ایجاد سو تفاهم نشه.البته به نظر من قرار گرفتن اینگونه این خبر روی سایت شما هدف دار بوده.طوری که بتونین با ذهن مردم کمی بازی کنید

 • محمد - 2015-12-05 در 4:09 ب.ظ

  با سلام منم با نظر مهران موافق هستم.

 • ناصر - 2015-12-05 در 9:50 ب.ظ

  معمولا پشت آدمهای موفق حرف بسیاره.با این اوضاع که داره پیش می رود تا صد سال دیگر هم ما نمی توانیم نماینده ترکمن به مجلس بفرستیم.حق ما بیش از این هم نیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست