• تاریخ: 2015-05-31
  • شناسه خبر: 4519
  • 1,312 بازدید

تنها پارک خصوصی آق قلا نیازمند توجه مسئولین

ارکین نیوز – پارک جیحون آق قلا تنها پارک بخش خصوصی آق قلا است که به حمایت شورا و شهرداری به همت یکی از بانوان فعال شهرستان در ابتدای جاده آق قلا به بندر ترکمن جنب سی ان جی شهرداری احداث گردید. شاید بتوان احداث این ...

IMG_2015053126918
ارکین نیوز – پارک جیحون آق قلا تنها پارک بخش خصوصی آق قلا است که به حمایت شورا و شهرداری به همت یکی از بانوان فعال شهرستان در ابتدای جاده آق قلا به بندر ترکمن جنب سی ان جی شهرداری احداث گردید.
شاید بتوان احداث این پارک با مشارکت بخش خصوصی را یکی از نکات مثبت عملکرد شهردار فعلی نام برد و نشانه های خوبی برای سرمایه گزاری بخش خصوصی در ارائه خدمات شهری باشد ولی نباید فراموش کرد اجرای طرح های بزرگ در سایه تداوم حمایت مسئولین به ویژه اعضای محترم شورای شهر محقق خواهد شد.
خانم اتکپور بهعنوان متولی این پارک تاکنون نزدیک صد میلیون تومان هزنیه کرده است که نزدیک به ۱۵ میلیون آن را شهرداری تقبل کرده ولی انتظاراتی دارد که اگر اقدام عاجلی توسط شهرداری صورت نگیرد ، شاید خدای نکرده به طرح ناموفق شهری تبدیل شود.
خانم اتکپور طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز ضمن تشکر از حمایت های شهردار و شورای شهر می گوید : فضای سبز و احداث راه دسترسی به پارک از ضلع غربی جهت جذب شهروندان به این مکان یکی از ضروریات است.
وی می افزاید : متاسفانه در پارک محله کل آباد بعضی افراد به برپایی قصر بادی و ماشین شارژی آن هم به صورت غیر استاندارد بدون مجوزی شهرداری اقدام کرده است و که عدم برخورد شهرداری با متخلفان یکی از دلایل اصلی رونق کم این پارک است.
وی تاکید کرد :در صورت حماتیت مسئولین شهری برنامه های و طرح های متنوعی در برنامه دارد ولی با این وضع امکان اجرای این طرح ها وجود ندارد.
IMG_2015053144768
IMG_201505313167

  • fkj, - 2015-06-01 در 8:16 ب.ظ

    از شهرداری مجوز دارد ….

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست