• تاریخ: 2015-05-01
  • شناسه خبر: 3609
  • 1,370 بازدید

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریها

ارکین نیوز-ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید شد. دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای استان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : براساس بر ...

1430300067_1409732009_at
ارکین نیوز-ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای استان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : براساس برنامه زمانی پیش بینی شده و به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان برای به کار گیری افراد واجد شرایط، اقدام نکرده اند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه برای ثبت نام اقدام کنند.

به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت استانداری گلستان به نشانی www.golestanp.ir و مطالعه دقیق آگهی استخدام، در صورت واجدشرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

شایان ذکر است که؛ شرایط و ضوابط ثبت‌نام در آگهی و اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۱ اردیبهشت ‌ماه روی سایت استانداری گلستان منتشر شده است.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست