• تاریخ: 2015-07-24
  • شناسه خبر: 6506
  • 2,849 بازدید

تماشاگران اسبدوانی بندر “عطا کر ” را هو کردند

ارکین نیوز – در اولین هفته از مسابقات اسبدوانی کورس تابستانه بندرترکمن در یک اتفاق نادر تماشاگران حاضر در مجموعه سوارکاری بندر ترکمن در مابین برگزاری کورس چهارم و پنجم ” عطا کر ” گزارشگر قدیمی مسابقات ا ...

ارکین نیوز – در اولین هفته از مسابقات اسبدوانی کورس تابستانه بندرترکمن در یک اتفاق نادر تماشاگران حاضر در مجموعه سوارکاری بندر ترکمن در مابین برگزاری کورس چهارم و پنجم ” عطا کر ” گزارشگر قدیمی مسابقات اسبدوانی کشور را به نشانه اعتراض ” هو ” کردند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، در حین برگزاری مسابقات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گلستان در جایگاه ویژه مجموعه سوارکاری بندر حضور یافت که عطا کر با حضور ایشان به مدت ۱۵ دقیقه به تعریف و تمجید بیش از حد از او پرداخت که با اعتراض تماشاگران مواجه شد .
« امان دردی کر » معروف به عطا کر جزو نخستین گویندگان مسابقات اسبدوانی کشور محسوب می شودو صدای ایشان آنقدر برای دوستداران این ورزش دلنشین است که انگار جزو لاینفک کورس های اسبدوانی مرکز اسبدوانی کشور محسوب می شود.
” عکس تزئینی است “

  • خداوردی طعنه - 2015-07-25 در 10:46 ق.ظ

    تماشاگران هم حق دارند….آخه تا چه اندازه…….///واقعا حق دارند….

  • علی - 2015-07-26 در 1:22 ق.ظ

    یکی از دوستان بنده که به تماشای سوارکاری رفته بود صحت خبر سایت شما را تایید کرد . می گفت مردم اعتراض شدیدی به گوینده داشتند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست