• تاریخ: 2017-10-10
  • شناسه خبر: 24117
  • 245 بازدید

تلاش پلیس برای شناسایی سارقان وتخریب کنندگان قبور مسلمین در آرامستان بندرترکمن

ارکین نیوز-فرماندهی انتظامی بندرترکمن از توابع استان گلستان از آغاز عملیات اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی ودستگیری سارقان و تخریب کنندگان قبور مسلمین در آرامستان چپاقلی بندرترکمن در شمال این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین په ...

ارکین نیوز-فرماندهی انتظامی بندرترکمن از توابع استان گلستان از آغاز عملیات اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی ودستگیری سارقان و تخریب کنندگان قبور مسلمین در آرامستان چپاقلی بندرترکمن در شمال این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین پهلوان دلیر شامگاه سه شنبه با اشاره به انتشار اخباری در شبکه های اجتماعی در خصوص هتک حرمت به قبور مسلمین در قبرستان روستای چپاقلی بندرترکمن و نیز سرقت پایه های آلومینومی این قبور به ایرنا گفت: پس از تماس های مردمی با پلیس، عملیات شناسایی عاملان این کار در دستور کار مجموعه انتظامی شهرستان قرار گرفت و ماموران با حضور در محل آرامستان تحقیقات مقدماتی و اظهارات اهالی منطقه را ثبت کرده و موضوع در دست پیگیری است.

وی افزود که عوامل این حادثه پس از شناسایی و دستگیری به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گفته وی؛ این آرامستان در خارج از بافت شهر بندرترکمن واقع شده و متاسفانه قسمت هایی از چند قبر تخریب و پایه های آلومینیومی روی قبرها به سرقت رفته است.

بندرترکمن با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان واقع شده است و دارای یک آرامستان در داخل شهر و چند آرامستان مانند آق امام و چپاقلی در حاشیه شهر است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست