• تاریخ: 2015-10-27
  • شناسه خبر: 9825
  • 1,185 بازدید

تجهیز درمانگاه تخصصی خیرین سلامت آق قلا توسط وزارت بهداشت

ارکین نیوز – معاونت وزیر بهداشت از تجهیز درمانگاه تخصصی خیرین سلامت آق قلا توسط وزراتخانه بهداشت خبر داد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز دکتر کاملی رئیس اداره ساختار و برنامه ریزی معاونت وزارت بهداشت و درمان به همراه ...

ارکین نیوز – معاونت وزیر بهداشت از تجهیز درمانگاه تخصصی خیرین سلامت آق قلا توسط وزراتخانه بهداشت خبر داد.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز دکتر کاملی رئیس اداره ساختار و برنامه ریزی معاونت وزارت بهداشت و درمان به همراه دکتر عموزاد معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان از پروژه ساختمان درمانگاه و دیالیز شورای خیرین سلامت شهرستان آق قلا در مورخه سوم آبان ماه سالجاری بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید ایشان از همت والای شورای خیرین سلامت آق قلا و خیرین فعال منطقه کمال تقدیرو تشکر را انجام دادند و افزودند تجهیزات لازم برای ساختمان دیالیز و درمانگاه و خصوصا بخشهای در حال توسعه بیمارستان از سوی وزارت بهداشت به بیمارستان آل جلیل آق قلا تخصیص داده خواهد شد.
سایت فرمانداری آق قلا نیز هدف از این بازدید جانمایی تخت های ویژه و اختصاص تجهیزات به بخش های دیالیز،ICU،NICU و CCU و همچنین فضای جدید ساخته شده CCUبه مساحت ۱۷۰ متر مربع با اعتبار ۲۸۰ میلیون تومان بابت بهسازی و ساخت آن هزینه شده است و با بهره برداری از این قسمتها تعداد تخت های CCU از ۶ به ۱۷ تخت ،ICU از ۴ به ۱۰ تخت افزایش یافته و ۶تختNICU نیز به این بخش اضافه خواهد شد.
لازم به ذکر است با تکمیل این درمانگاه تعداد تخت های دیالیز بیمارستان به ۱۷ تخت افزایش می یابد.

———–

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست