• تاریخ: 2015-07-14
  • شناسه خبر: 6049
  • 411 بازدید

تاکید امام جمعه گرگان بر ارایه خدمات روان به بیمه شدگان تامین اجتماعی

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان خطاب به مسوولان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی این استان با تاکید بر ارایه خدمات هر چه بهتر و روان به بیمه شدگان گفت: با رفتارتان هر چه می توانید به مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر خدمت ...

81682050-70032140
ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان خطاب به مسوولان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی این استان با تاکید بر ارایه خدمات هر چه بهتر و روان به بیمه شدگان گفت: با رفتارتان هر چه می توانید به مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر خدمت کنید.

آیت اله سیدکاظم نورمفیدی در این دیدار که به مناسبت هفته تامین اجتماعی صورت گرفت افزود: خدمت به مردم مستلزم تقوا پیشه کردن است و در کنار این امر باید خود را رها و مصالح جامعه را در نظر گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که تقوا کلید رستگاری است، ادامه داد: از ثمرات تقوا این است که انسان از بند نفسانیت و خودخواهی رها می شود و انگیزه های الهی را جایگزین منیت و منافع شخصی می کند.

آیت الله سلیمانی با بیان این که برخی امور در زندگی آرامش دهنده انسان است، خاطرنشان کرد: خدمات شما برای مردم به ویژه قشرهای محروم در کنار داشتن اجر معنوی و اخروی آرامش دهنده انسان در زندگی است و این یعنی برای رضای حق به مردم خدمت کردن.

مدیرکل تامین اجتماعی گلستان نیز با ارائه گزارشی اظهار کرد: در سال ۹۳ بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان به جامعه تحت پوشش استان پرداختی داشتیم و در سال ۹۴ نیز روزانه بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب تعهدات بیمه ای به مستمری بگیران و بیمه شده ها پرداخت می شود.

محمد حیدری نژاد با اعلام این که اکنون بیش از ۲۴۰ هزار بیمه شده اصلی و در مجموع ۷۴۰ هزار نفر در گلستان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، افزود: در شروع دولت تدبیر و امید برای ارائه خدمات به جامعه تحت پوشش اقدامات ارزنده ای صورت گرفت که از جمله آن ارتقاء شعب، سهولت در انجام برخی امور و واگذاری آن به کارگزاری ها و اینترنتی کردن بعضی خدمات بوده است.

وی اضافه کرد: امروز در سطح استان برای پوشش بیمه ای اقشار محروم، بیش از ۳۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته اند.

سرپرست درمان تامین اجتماعی گلستان نیز از افزایش یکصد تخت در بیمارستان حکیم جرجانی گرگان خبر داد و گفت: در شهرهای بندرگز، کلاله و مینودشت نیز بزودی درمانگاه دایر خواهد شد.

حسین پور خاطرنشان کرد: همه خدمات درمان در مراکز سازمان تامین اجتماعی برای بیمه شده ها رایگان است و هزینه درمان بیمه شده ها در مراکز دارای تعهد سازمان با مسئولیت سازمان تامین اجتماعی است.

در سطح استان گلستان ۱۲ شعبه ثابت، ۶ شعبه اقماری و سه کارگزار تامین اجتماعی فعالیت دارد.

۱۹ تا ۲۵ تیر ماه جاری هفته تامین اجتماعی نام گذاری شده است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست