• تاریخ: 2015-06-23
  • شناسه خبر: 5291
  • 2,733 بازدید

بیانیه تقدیر و تشکر استاد حاج امجد آخوند نظری از حضور تاریخی مردم

ارکین نیوز – استاد حاج امجدآخوند نظری در شب سوم ارتحال مرحوم استاد یارمحمد آخوند نظری بعد از افطاری در جمع مریدان آن حضرت ضمن قرائت حدیث پیامبر مکرم اسلام “ص” (من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق) از همه بر ...

img51a884e9c1cac
ارکین نیوز – استاد حاج امجدآخوند نظری در شب سوم ارتحال مرحوم استاد یارمحمد آخوند نظری بعد از افطاری در جمع مریدان آن حضرت ضمن قرائت حدیث پیامبر مکرم اسلام “ص” (من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق) از همه برادران مومن اعم از علماء وفضلاء اساتید حوزه ودانشگاه،ازمقامات کشوری ،استانی به ویژه آیت ا.. نورمفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان و آیت ا.. شاهرودی نماینده خبرگان رهبری و دکتر صادقلو استاندار محترم گلستان و فرمانداران و مسئولین شهرستانی ولشکری ،ائمه جمعه وجماعات، طلاب و دانشجویان اقشار محتلف مردم به ویژه جوانان با صدور بیانه ای قدردانی نمودند.

امام جمعه و مدیر حوزه علمیه قره بلاغ همچنین بیان داشتند: از تمامی مریدان و عاشقان آن حضرت که به عیادت ایشان در بیمارستان تشریف آوردند و آن عزیزانی که برای بهبودی وشفای استاد دعانمودند تقدیر و قدرانی می نمایم.
وی اضافه کردند: از تیم پزشکی بیمارستانهای دکترموسوی و صیادشیرازی وپرسنل آن ها که واقعا شب وروزتمام کوشش خود را بکار بستند تقدیر و قدرانی می نمایم .
حاج امجد آخوند ضمن قدردانی از حضور تاریخی مردم در مراسم خاکسپاری بیان داشتند : برادران مومن که با دهان روزه در تشییع جنازه حضور داشته وآن برادرانی که در مراسم زحمات زیادی کشیدندواز برادران مومن ومسلمانی که جهت ابرازهمدردی به مجلس ترحیم تشریف آوردند ، و رسانه ها وسایتها که در منعکس کردن این خبرسهیم بودند؛ ازطرف خودم وخانواده واساتید حوزه علمیه ومنسوبین ومحبین وشاگردان استادنظری واهالی روستای قره بلاغ کمال تشکروقدردانی را اعلام میدارم.
وی در پایان با بیان اینکه همچنان بیت مرحوم یارمحمد اخوند پذیرایی مریدان و عاشقان ان حضرت خواهد بود اظهارداشتند: ازخداوند متعال مسئلت دارم اجرجزیل و ثواب کثیر به همه عزیزان عطا بفرماید و به ما توفیق عنایت فرماید تا ادامه دهنده راه وروش حاج یارجان رحمه الله باشیم.

  • فیفا اسپورت - 2015-06-24 در 3:46 ب.ظ

    انشاءالله

    • وفا پراندوجی - 2015-06-25 در 11:43 ب.ظ

      از جمله یادگاریهای ارزشمند تقصیرجان پرورش علمایی از جمله امجد آخوند بود انشاالله تداوم بخش راه روشن آن عالم ربانی باشند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست