• تاریخ: 2015-11-23
  • شناسه خبر: 10945
  • 715 بازدید

بهنوش بختیاری به گرگان می آید

ارکین نیوز-بازیگر سرشناس تلویزیون و سینمای ایران برای افتتاج یک مجتمع در خیابان شالیکوبی گرگان عصر فردا سه شنبه به گرگان سفر می کند. آوردن افراد سرشناس و پر طرفدار برای افتتاح اماکن تجاری مد شده و قرار است فردا یکی از با ...

ارکین نیوز-بازیگر سرشناس تلویزیون و سینمای ایران برای افتتاج یک مجتمع در خیابان شالیکوبی گرگان عصر فردا سه شنبه به گرگان سفر می کند.

آوردن افراد سرشناس و پر طرفدار برای افتتاح اماکن تجاری مد شده و قرار است فردا یکی از بازیگران سرشناس تلویزیون و سینمای کشورمان برای همین منظور به گرگان سفر کند.

بهنوش بختیاری قرار است عصر فردا ساعت ۱۸ در مراسم افتتاحیه مجتمع تجاری دیبا در خیابان شالیکوبی عدالت ۵۳ حضور داشته باشد .

تبلیغات زیادی هم درسطح شهر گرگان توسط داربست ها و بنرها برای این مراسم انجام شده و بعضا انتقاداتی هم به آن وارد شده است .

بهنوش بختیاری از بازیگران محبوب و دوست داشتنی مردم ایران است که هر از گاهی اظهارنظرهایش جنجال درست کرده است . در یکی از آخرین موارد اصلاح طلبان از او انتقاد کردند که سید علی طاهری نماینده گرگان در دفاع از این بازیگر گفت : اصلاح طلبان فضای خفقان ایجاد کرده اند.

موضوع این بود که بهنوش بختیاری از بازیگران مطرح کشورمان در برنامه رادیویی جمعه که از شبکه جوان پخش می‌شد در پاسخ به سؤالی درباره آرزوهایش گفته بود: “دوست دارم جامعه‌شناسی بخوانم تا مثلاً بعد از توافق هسته‌ای سریع ذوق‌زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکر کنم، مثلاً درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد”،

بعد از این اظهارنظر، رسانه‌هایی که خود را حامی دولت می‌دانند، با توهین‌های پیاپی به این بازیگر سینما، وی را “هنرمند نان به نرخ روز خور” معرفی کردند؛ یک روزنامه اصلاح‌طلب نیز در شماره روز دوشنبه ۹۴/۵/۱۲ در مطلبی با عنوان «واسه نونه واسه نونه»، نوشت: بهنوش بختیاری یک بازیگر طنز و شومن است و اندازه‌ همان سلمونی یا بقال می‌توان روی نظرش حساب کرد و بس.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست